הילדה שננשכה ופניה הושחתו: "מפחדת מהמראה"

טוני בת ה-10 הותקפה על ידי הכלב של השכנים, שעה ששיחקה בביתם. בריאיון ראשון מאז האסון מספר אביה: האחיות נאלצו לכסות את כל המראות - כי טוני מפחדת לראות את השתקפותה

טוני. מפחדת להסתכל במראה (the sun)

טוני קלאנאצ'אן, תלמידת בית ספר מבועתת שננשכה בידי כלב לחימה, מפחדת כעת להסתכל במראה - לאחר שהחיה הרצחנית קרעה את פניה בהתקפה.

הילדה הוצמדה לאדמה על ידי הכלב, מסוג "אקיטה אמריקני", שתפס אותה בלסתותיו וניער אותה. בת ה-10 הובהלה לבית החולים המקומי, שם היא מחלימה כעת מהאירוע הנורא.

אך אמש אביה, ג'יימס דיקסון, סיפר כיצד האחיות שמטפלות בה נאלצו לכסות את כל המראות במחלקה, מפני שהילדה עדיין מפוחדת מכדי להביט בפניה המצולקות.

ג'יימס בן ה-40 אמר לעיתון "הסאן" הסקוטי כי "היא לא רוצה לראות את פניה. היא מפוחדת מכדי ללכת לשירותים, למקרה שתראה מראה. האחיות כיסו אותן בשבילה".

"הפציעות היו מזעזעות"

"היא אוהבת בעלי חיים, יש לה טרייר משלה", הוסיף האב. "אבל היא שואלת אם הכלב הורדם - היא עד כדי כך מפוחדת". ג'יימס סיפר כיצד הוא השאיר את טוני בביתה של בעלת הכלב, עם שני ילדיה, ממש לפני הטרגדיה, שאירעה ביום שלישי בשבוע שעבר.

הוא סיפר, "הכלב ישב בגינה והילדים שיחקו בשקט עם שני תוכים שגדלים שם. טוני עמדה להישאר לארוחת ערב, אז אמרתי שאני הולך הביתה, להגיד לאמה איפה היא".

אבל רגעים לאחר שג'יימס השאיר אותה בבית השכנים, רץ אחד הילדים לכיוונו ואמר לו שהחיה העוצמתית, בשם "קרוגר", תקפה את טוני.

האב היה מבועת כשראה את פציעותיה הקשות של בתו. "הספקתי להתרחק רק מעט, כשהילד רץ אליי ואמר לי שהכלב נשך את טוני. רצית חזרה וציפיתי שתהיה לה נשיכה ביד. אבל נכנסתי לחדר והייתה לה מגבת על הפה, עם חור ענק בלחי ושפתה העליונה הייתה תלויה - יכולתי לראות את שיניה".

"היא לא בכתה, היא רק ישבה בהלם גמור", אמר האב. "לא היה כל כך הרבה דם כמו שהייתי מתאר לעצמי, רק חור גדול. זה היה ממש מזעזע".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק