ארה"ב: החמוש נורה על ידי השוטרים

חמוש פרץ למשרדי דיסקברי בפרבר של וושינגטון בירת ארה"ב. לפי דיווחי המשטרה המקומית, האיש נשא עמו חומרי נפץ שונים והחזיק בני ערובה. לאחר משא ומתן כושל הוא נורה על ידי השוטרים ובני הערובה שוחררו

דרמה סמוך לוושינגטון: אדם חמוש פרץ למשרדי ערוץ דיסקברי במרילנד, והתבצר שם ככל הנראה עם שלושה בני ערובה. המשטרה . כתב רשת ABC בארה"ב דיווח כי האזור פונה לחלוטין לאחר שהאיש ירה מספר יריות.

לאחר משא ומתן כושל נורה האיש ונעצר על ידי השוטרים. שלושה בני ערובה שהיו עמו שוחררו ומצבם טוב. המשטרה סורקת את הבניין וחבלנים מפרקים כמה מטעני חבלה שהיו במקום.

השוטרים צפו בחמוש בעזרת מערכת מצלמות האבטחה בבניין ועובדי הערוץ הפיצו עדכונים בחשבונות הטוויטר שלהם. רשת "סקיי" דיווחה כי החמוש הוא ג'יימס ג'יי לי בן 42 מסאן דייגו, הדורש לפגוש את ראשי הערוץ. "אני מופתע ממה שקורה, לבי נשבר", סיפר היום גיסו של החוטף. "המשפחה הייתה מאות מוטרדת ממנו לאחרונה. יש לו אישיות מאוד מוזרה".

החמוש דרש תכניות עם מסרים למען הסביבה

החמוש, גבר ממוצא אסיאתי מקליפורניה, כבר ניהל סכסוך בעבר עם מנהלי הרשת. לפני שנים הוא עמד מחוץ לבניין והפגין "למען כדור הארץ". הוא דורש שהערוץ ישדר יותר תכניות עם תכנים סביבתיים. בעבר אמר "איך אנשים יכולים להוליד עוד מזהמים קטנים לעולם".

19 אלף עובדים היו במקום, שיש בו גם מרכז טיפול בילדים. כל הילדים הוצאו מהמקום והם נמצאים במסעדת מקדונלדס הסמוכה, והמתינו להוריהם שייצאו מהבניין.

רוצים לקבל עוד עדכונים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק