ניסה להתאבד בקפיצה מקומה 39 - ושרד

צעיר בן 22 ממנהטן מאס בחייו. הוא עלה לקומה ה-39 בגורד שחקים בעיר וקפץ. במקום להתרסק על המדרכה הוא נחת על מכונית שחנתה במקום - ושרד את הנפילה. הוא מאושפז במצב קשה כששתי רגליו שבורות. בעליה של המכונית הבולמת מצא את הסיבה להישרדות: "זו השגחה אלוהית", אמר

מגיל - שהתרסק לתוך מכונית (ניו יורק דיילי)

אדם שמאס בחייו קפץ מהקומה ה-39 - ושרד. הצעיר קפץ מגורד שחקים במנהטן, נחת על מכונית ספורט אך נכשל בניסיונו. "הרגל שלי, הרגל שלי", זעק תומס מגיל כשהתרסק על על דודג' צ'ראג'ר 2008, אמרו עדי ראייה שנכחו באירוע המוזר.

הרגל היא לא הבעיה היחידה של מגיל בן ה-22, שמאושפז כעת במצב קשה לאחר ששתי רגליו נשברו והוא סובל מפגיעות נוספות. מעריכים כי הוא התאבד בשל הודעה שהשאיר בפייסבוק: "אני שונא את החיים שלי".

ומה הסיבה שמגיל שרד? "השגחה אלוהית", כך בכל אופן טוען גאי מקורמאק, בעליה של המכונית שבלמה את נפילתו של הצעיר. אביו של מגיל סיפר כי מצבו של מגיל יציב וכי הוא מבקש מהחברים להתפלל למענו. "אני המומה מהמעשה הזה, הוא ילד מדהים", אמרה אחותו בעצב.

לקפוץ מהקומה ה-39 ולהישאר בחיים נחשב להישג מדהים בכל קנה מידה, אך בדצמבר 2008 שרד מנקה חלונות נפילה קשה מהקומה ה-43 בעיר. כאן לא היה מדובר בהתאבדות אלא בתאונת עבודה, שלמרבה המזל גם כאן לא הסתיימה במוות.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק