קריאות ברשת לרצוח את זורקת גורי הכלבים

יותר מ-12,000 חברים הצטרפו לקבוצה בפייסבוק המנסה למצוא את משליכת גורי הכלבים לנהר. זהותה עדיין לא ידועה ונבדק חשד כי הסרט הוא רק מתיחה. את חובבי בעלי החיים זה לא מעניין והם קוראים לנקוט נגדה באלימות קשה במיוחד

אתמול פרסמנו סרטון וידאו מזעזע שמסעיר את הגולשים ברחבי העולם. בסרטון שלשום לרשת, נראית בחורה צעירה מרימה גורי כלבים קטנטנים מתוך דלי ובלי להתבלבל מניפה את ידה וזורקת אותם הרחק אל תוך נהר גועש. באחת הזריקות היא נשמעת אומרת "וווייייי", בשמחה. זהירות, התמונות קשות לצפייה.

הגולשים ברשתות החברתיות ואתרי שיתוף הווידאו פתחו ב"מצוד רשת" במטרה לאתר הנערה האכזרית בקפוצ'ון האדום, וביממה האחרונה נכתבו תגובות רבות הקוראות, במקרה הטוב - לעשות לה את אותו הדבר ובמקרה הפחות טוב נשמעות קריאות לנקיטת אלימות קשה כלפיה שאף תביא סוף לחייה.

אתמול נפתחה קבוצה בפייסבוק שכבר חברים בה יותר מ-12,400 אנשים מזועזעים מהמעשה. עדיין לא ברור היכן בדיוק תועדה ההתעללות הקשה, אך בין הגולשים הרבים שהביעו את זעמם, נכתבו גם מספר תגובות שלפיהן הנערה צולמה בקרואטיה או בבוסניה הרצגובינה אך הדבר עדיין לא אומת.

האם מדובר במתיחה?

אחת הטענות שנשמעות היא כי מדובר בסך הכל ב"מתיחת רשת" - כלומר הסרטון מבוים ונועד להראות את כוחה של ההפצה הוויראלית ברשת. גם לכך אין אימות ולא ברור איזה גוף ירצה לזהות עצמו עם פרסום שכזה.

את החברים בפורום הבריטי "image forum 4chan" שלפני כחודש איתרו את האישה מבריטניה שזרקה חתול לפח האשפה, זה לא מעניין. הם מצאו להם מטרה חדשה - לאתר את הנערה ויהי מה.

 

ליטפה את החתולה - ודחפה לפח

לפני כשבועיים פרסמנו בחדשות 2 באינטרנט סרטון המתעד אישה מבוגרת, בעלת מראת תמים, שנתפסה במצלמות האבטחה מלטפת חתולה ואז דוחפת אותה לפח אשפה, סוגרת אותו והולכת מהמקום ברוגע מוחלט. רק ביום למחרת אותרה החתולה וחולצה מהפח ללא פגע.

לולה, חתולה ביתית בת 4, הייתה כלואה במשך 15 שעות בפח האשפה ללא מזון ומים. "מצאתי את לולה בתוך הפח כשהיא מבועתת ומלוכלכת", סיפרה העלים שלה סטפני בת ה-24, "אני מוצאת את כל העניין הזה מחליא, אני לא מאמינה שמישהו יעשה כזה דבר לחתולת בית תמימה, הייתי רוצה לדעת איך היא הייתה מרגישה אם הייתה תקועה בתוך הפח במשך 15 שעות".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק