מחריד: נערה תועדה זורקת גורים לנהר גועש

גולשי האינטרנט זועמים ומזועזעים מסרטון בו נראית נערה צעירה זורקת גורי כלבים לנהר גועש. מתוך התגובות הקשות שהועלו נגד הצעירה, עולה כי המעשה האכזרי תועד בקרואטיה. בפייסבוק כבר פתחו נגדה כרטיס ובו תגובות אלימות במיוחד

סרטון וידאו מזעזע מסעיר את הגולשים ברחבי העולם. בסרטון שהועלה אתמול לרשת, נראית בחורה צעירה מרימה גורי כלבים קטנטנים מתוך דלי ובלי להתבלבל מניפה את ידה וזורקת אותם הרחק אל תוך נהר גועש. זהירות, התמונות קשות לצפייה.

הגולשים ברשתות החברתיות ואתרי שיתוף הווידאו פתחו ב"מצוד רשת" במטרה לאתר הנערה האכזרית בקפוצ'ון האדום. עדיין לא ברור היכן בדיוק תועדה ההתעללות הקשה, אך בין הגולשים הרבים שהביעו את זעמם, נכתבו גם מספר תגובות שלפיהן הנערה צולמה בקרואטיה.

חברים בפורום הבריטי "image forum 4chan" שלפני כחודש איתרו את האישה מבריטניה שזרקה חתול לפח האשפה, מצאו להם היום מטרה חדשה - לאתר את הנערה בקפוצ'ון האדום.

בפייסבוק נפתחה קבוצה "לכבוד" הנערה שכותרה Dumb Bitch throws Puppies in to River ובה חברים כ-2,600 אנשים שמילאו את הדף בתגובות נזעמות ואלימות הקוראות לעשות לנערה בדיוק מה שעשתה לכלבלבים המסכנים ואף גרוע מכך.  

ליטפה את החתולה - ודחפה לפח

לפני כשבועיים פרסמנו בחדשות 2 באינטרנט סרטון המתעד אישה מבוגרת, בעלת מראת תמים, שנתפסה במצלמות האבטחה מלטפת חתולה ואז דוחפת אותה לפח אשפה, סוגרת אותו והולכת מהמקום ברוגע מוחלט. רק ביום למחרת אותרה החתולה וחולצה מהפח ללא פגע.

לולה, חתולה ביתית בת 4, הייתה כלואה במשך 15 שעות בפח האשפה ללא מזון ומים. "מצאתי את לולה בתוך הפח כשהיא מבועתת ומלוכלכת", סיפרה העלים שלה סטפני בת ה-24, "אני מוצאת את כל העניין הזה מחליא, אני לא מאמינה שמישהו יעשה כזה דבר לחתולת בית תמימה, הייתי רוצה לדעת איך היא הייתה מרגישה אם הייתה תקועה בתוך הפח במשך 15 שעות".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק