צפו: בת 14 מתנשאת לגובה 2.06 מ'

אליסאני הברזילאית גבוהה מדי לדלת ביתה, למיטתה והיא לא יכולה לשבת באוטובוס שמוביל לבית הספר. אבל היא דווקא לא ממורמרת ובחיוך שובה לב היא אומרת: יום יבוא ואהיה דוגמנית או שחקנית כדורסל

אליסאני סילבה מברזיל לא נראית ככזו, אבל היא רק בת 14. בת 14 לא שגרתית שמתנשאת לגובה של 2.06 מטרים - ועדיין ממשיכה לגדול. הנערה הצעירה לא דואגת לגובה אלא מתמקדת דווקא בגזרה הנאה שלה: " אני ממש רזה, יש לי מידה צרה", היא מתגאה.

הצעירה ממדינת פרה שבאמזונס לא יכולה להיכנס לאוטובוס שמוביל לבית הספר, הוריה לא מצליחים לסחוב אותה למיטה אם היא נרדמת ברכב והיא כבר מזמן לא משתמשת במיטת נוער. אבל אליסאני יודעת שיום יבוא והגובה המרשים שלה יפתח לה דלתות גבוהות במיוחד. "כל מי שרואה אותי אומר שאני יכולה להיות שחקנית כדורסל או דוגמנית".

הנערה סובלת ממחלה - ומרוצה

אליסאני סובלת ממחלה נדירה שגרמה לה לצמוח הרבה מעבר לחברותיה, מהוריה וגם מביתה הקטן. ההורים אמרו כבר בגיל 11 שזה מוגזם ושלחו אותה למספר מומחים, אבל אליסאני היא בת למשפחה דלת אמצעים והטיפול נפסק. למרות זאת, אליסאני, דווקא די מרוצה. "אני אוהבת להיות בולטת, זה מושך תשומת לב, אנשים באים לראות, לצלם".

כולנו מכירים את המשפט על הדברים שרואים משם. כשרואים את אליסאני מברזיל על החופים סמוך לאמזונס - הם נראים יפים עוד יותר.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק