המנצח בתחרות התחפושות: אדולף היטלר

מנהל בית הספר הקתולי בפרת' לא דמיין שתחרות התחפושות שערך תהפוך לשערורייה בינלאומית. אבל ככה זה כשבמקום הראשון זכה ילד שביקש להיראות כמו אדולף היטלר. המנהל מיהר לשגר מכתב התנצלות להורים המזעזעים, אבל הוסיף כי "היטלר זו אישיות מפורסמת, ולכן הגיוני שהילד התחפש אליה"

ובמקום הראשון: היטלר (חדשות 2)

לצערנו, גם 65 שנים לאחר תום מלחמת העולם השנייה והתבוסה של גרמניה הנאצית, ממשיך אדולף היטלר להיות מודל לחיקוי - או לפחות מושא לתחפושת.

בתחרות תחפושות שערך בית ספר קתולי בעיר פרת' שבאוסטרליה זכה במקום הראשון ילד בן 10 שהתחפש לצורר הנאצי. למרות שהתלמידים התבקשו על ידי צוות המורים להתחפש לדמויות מפורסמות אותן הם מכירים, הורים רבים הביעו זעזוע כאשר הבחינו בתלמיד עולה לבמה כשאת בגדיו מעטרים סמלים של המפלגה הנאצית.

מנהל בית הספר הקתולי, שביקש לא להזדהות מפאת הבושה, שלח מכתב התנצלות להורים הנבוכים שצפו באירוע. "התחרות הזו לא תיערך יותר", הבטיח, אך עם זאת הדגיש כי "היטלר היה אדם מפורסם ולכן לא מן הנמנע שילדים יתחפשו אליו". את שלב הטענות המגוחכות סיכם המנהל כשאמר: "הילדים צעקו 'היטלר! היטלר!' מכיוון שהם היו סבורים כי מגיע לו לזכות בתחרות".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק