הטניסאים מאשימים: הפרסומת של פדרר לא אמיתית

וילהלם טל נודע בזכות פגיעת החץ שלו בתפוח שהוצב על ראשו של ילד - פגיעת בול שנכנסה להיסטוריה. חברה מסחרית גדולה החליטה להשתמש במיתוס וגייסה את הטניסאי רוג'ר פדרר לבצע את הפגיעה הזאת בדרכו שלו. אך האם הסרטון אמיתי? חבריו למקצוע סבורים שלא

מכה מדהימה או מתיחה? הפרסומת בה מככב הטניסאי השוויצרי רוג'ר פדרר ממשיכה לעורר סערה ברחבי העולם. הטניסאי שמדורג שני בעולם צולם מכה בכדור טניס ממרחק של עשרה מטרים ופוגע היישר בפחית שניצבה על ראשו של מעריץ וגרם ללא מעט אנשים להרים גבה.

אחרי שעשרות אלפי גולשים הטילו ספק באמיתות הפרסומת, היא הפכה לשיחת היום גם בקרב הטניסאים הבכירים בעולם. פדרר מצדו ממשיך להתייחס לנושא בהומור ומסרב לגלות האם החבטה אמיתית או לא. "הייתי יכול לעשות זאת רק אחרי שבועיים של חופשה", הוא מסביר במסיבת עיתונאים מיוחדת לרגל פתיחת טורניר אליפות ארצות הברית הפתוחה בטניס. "אם הייתי עושה זאת אחרי טורניר ווימבלדון - לא הייתי מסוגל לכך".

"אין סיכוי שהיא אמיתית"

יכול להיות שמדובר בטענה של מתחרה קנאי, אך הטניסאי הבריטי הבכיר אנדי מארי לא מתרשם מהחבטה. "הפרסומת מוצאת חן בעיניי, היא הייתה כייפית, אבל אין סיכוי שהיא אמיתית", הוא ציין במסיבת העיתונאים.

גם הטניסאי הישראלי אנדי רם, שמתכונן בעצמו לטורניר בניו יורק, מתקשה להאמין שמדובר בפרסומת אמיתית. "זו שיחת היום כאן", הוא אומר הערב בראיון מיוחד לתכנית "שש עם". "כל הטניסאים כאן צוחקים על זה, אבל לא מאמינים שזה באמת יכול לקרות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק