תעלומה: 3 יהודים נרצחו בהוליווד

3 גברים יהודים אמריקנים ממוצא אירני נמצאו מתים לפנות בוקר לאחר שנורו בדירתם בשכונת ווסט הוליווד. במשטרת לוס אנג'לס מחפשים אחר הרוצח או הרוצחים, שנמלטו מבלי להשאיר עקבות ומבלי שאיש ראה אותם

שוטר בודק זירת רצח, ארכיון (חדשות 2)

הרשויות בלוס אנג'לס חוקרות תעלומת רצח של שלושה גברים יהודים אמריקנים שאירע הלילה בדירה בשכונת ווסט הוליווד. הקורבנות הם שני אחים ואדם נוסף נמצאו ללא רוח חיים לפנות בוקר, לאחר שהרוצח או הרוצחים שלהם נמלטו מהזירה מבלי להשאיר עקבות ומבלי שאיש הבחין בהם.

מדובר באזרחים אמריקנים ממוצא אירני שהיו פעילים בקהילה היהודית בעיר. לדברי הרשויות הנרצחים הם פירוז מאוסזאדה בן ה-27, אחיו שהריאר מאוסזאדה בן ה-38, וברנרד קהלילי בן 27. גופות השלושה התגלו לאחר שהשכנים דיווחו למשטרה על קולות ירי שנשמעו מהדירה השכורה. בעל הדירה שהגיע למקום מצא את שלושת הגופות, כשכל אחת מהן מוטלת במקום אחר בדירה.

שוטרים שהיו בזירה, דיווחו כי לא נמצאו ראיות או כלי נשק שיכולים להעיד על הסיבה לרצח. בנוסף, איש מהשכנים לא ידע לספר על דמות חשודה שיצאה מהדירה, או שביקרה שם ערב קודם לכן, עובדות שמקשות על החקירה.

עם זאת, מחקירה ראשונית עולה שהקורבנות הכירו כל הנראה את הרוצח, מאחר שלא נמצאו סימני מאבק, והדלת נפתחה מבלי שמישהו פרץ אותה. "כל השלושה עברו להתגורר באירן כשהיו ילדים קטנים והם היו מוכרים מאוד בקהילה האירנית-יהודית בעיר", סיפר פויה דיינים, נשיא הקהילה. בנוסף ציינו בקהילה, כי השלושה לא היו עשירים במיוחד וגם לא בעלי עבר פלילי כלשהוא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק