ועכשיו: משחק הנקמה במשליכת החתול

סרטון הווידאו בו היא משליכה חתולה לפח האשפה גרם לסערה ברחבי העולם. עוד יותר מרגיז היה הריאיון בו הכריזה בתמימות: "אני לא מבינה על המהומה, זה רק חתול". ועכשיו, אתם הגולשים יכולים לנקום במרי בייל, הבריטית המתעללת. משחק מחשב שנוי במחלוקת של "הסאן" מאפשר לכם לזרוק אותה לפח האשפה - ולראות איך זה מרגיש

עיתון "הסאן" הבריטי היה זה שחשף לפני יומיים את סרטון מצלמת האבטחה, בו נראית אישה חביבה למראה מלטפת חתולה אפורה ברחוב, מסתכלת סביב - ואז פותחת את פח האשפה הקרוב, משליכה אותה פנימה, סוגרת את המכסה והולכת.

בסופו של דבר בילתה החתולה לולה 15 שעות בפח האשפה, לפני שבעליה איתרו אותה שם. הסרטון עורר סערה גדולה בבריטניה וגם ברחבי העולם. אתמול אותרה האישה ובראיון אמרה כי "זה היה רגע של טירוף".

העיתון, שנודע כאחד הצהובונים הגדולים בבריטניה, קרא היום לגולשי אתר האינטרנט שלו להשתתף במשחק שיש שיקראו לו שנוי במחלוקת: המשחק שמפורסם באתר, מאפשר לגולשים להכות בעזרת העכבר בראשה של האישה, מרי בייל, שצץ בכל פעם בפח אשפה אחר על מסך המחשב - ולהחזיר אותה בחזרה לפח.

"עכשיו אתם יכולים להחזיר למשליכת-החתולה על ידי טריקת מכסה פח האשפה על ראשה במשחק הכיפי שלנו", נכתב באתר. "רק הקליקו בעכבר על מחסלת החתולים בכל פעם שאתם רואים את ראשה צץ מאחד הפחים הירוקים".

"זה רק חתול"

האישה החביבה בתמונה, מרי בייל, הודתה אתמול כי היא זו שתועדה משליכה חתולה לפח. לעיתון "הסאן" הבריטי, שחשף את התיעוד הראשוני, אמרה: "אני לא יודעת על מה כל המהומה, זה רק חתול".

בייל עלולה לעמוד בפני תביעה של צער בעלי החיים בבריטניה, לאחר שצילום מצלמת אבטחה הראה אותה משליכה את החתולה לולה בת ה-4, במה שהיא הגדירה "בדיחה".

מיליונים ברחבי העולם ראו את הסרטון באתרי החדשות השונים, ומיד קמו קבוצות בפייסבוק שקראו "מוות למרי בייל". אחד הכותבים בקבוצה פרסם, "האישה הזאת צריכה להירצח". עובדת הבנק בת ה-45 מתגוררת כקילומטר אחד בלבד מהמקום בו השליכה את החתולה לולה לפח. כשרואיינה על ידי הכתב, כך הוא תיאר, היא זרקה את ראשה לאחור וצחקה.

"אני לא ממש מבינה למה כולם מתרגשים - זה רק חתול. הלכתי הביתה מהעבודה וראיתי את החתול הזה", אמרה. "שיחקתי איתו, ליטפתי אותו והקשבתי לו מגרגר. הוא היה מאוד ידידותי".

היא המשיכה, "אני לא יודעת מה קרה לי, אבל פתאום חשבתי שזה יהיה מצחיק לשים אותו בפח האשפה, שהיה ממש לידי. עשיתי זאת כבדיחה כי חשבתי שזה יהיה מצחיק. לא חשבתי שהוא יילכד, חשבתי שהוא יתחיל לצאת משם".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק