משליכת החתולה: "לא מבינה על מה המהומה, זה רק חתול"

סרטון ובו אישה בריטית מלטפת חתולה ומשליכה אותה לפח האשפה פורסם אתמול ברחבי העולם וגרר תגובות נזעמות ביותר. היום אומרת בת ה-45 שעוררה את המהומה: "אני לא ממש מבינה למה כולם מתרגשים – זה רק חתול. אני לא יודעת מה קרה לי, אבל פתאום חשבתי שזה יהיה מצחיק לשים אותו בפח האשפה"

האישה החביבה בתמונה, מרי בייל, הודתה אתמול כי היא זו שתועדה משליכה חתולה לפח. לעיתון "הסאן" הבריטי, שחשף את התיעוד הראשוני, אמרה: "אני לא יודעת על מה כל המהומה, זה רק חתול".

בייל עלולה לעמוד בפני תביעה של צער בעלי החיים בבריטניה, לאחר שצילום מצלמת אבטחה הראה אותה משליכה את החתולה לולה בת ה-4, במה שהיא הגדירה "בדיחה".

מיליונים ברחבי העולם ראו את הסרטון באתרי החדשות השונים, ומיד קמו קבוצות בפייסבוק שקראו "מוות למרי בייל". אחד הכותבים בקבוצה פרסם, "האישה הזאת צריכה להירצח".

"הוא היה מאוד ידידותי"

עובדת הבנק בת ה-45 מתגוררת כקילומטר אחד בלבד מהמקום בו השליכה את החתולה לולה לפח. כשרואיינה על ידי הכתב, כך הוא תיאר, היא זרקה את ראשה לאחור וצחקה.

"אני לא ממש מבינה למה כולם מתרגשים - זה רק חתול. הלכתי הביתה מהעבודה וראיתי את החתול הזה", אמרה. "שיחקתי איתו, ליטפתי אותו והקשבתי לו מגרגר. הוא היה מאוד ידידותי".

היא המשיכה, "אני לא יודעת מה קרה לי, אבל פתאום חשבתי שזה יהיה מצחיק לשים אותו בפח האשפה, שהיה ממש לידי. עשיתי זאת כבדיחה כי חשבתי שזה יהיה מצחיק. לא חשבתי שהוא יילכד, חשבתי שהוא יתחיל לצאת משם".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק