הכירו את האישה היפה ביותר בעולם

חימנה נאוורטה ממקסיקו זכתה אמש בתואר "מיס יוניברס" החדשה. בת ה-22 היפיפייה סיפרה, איך לא, שהיא חולמת ללמוד תזונה ולעסוק בתחום. ומה עם הנציגה הישראלית? כנראה הודחה בשלבים המוקדמים

הכירו את האישה היפה בעולם: בתחרות מיס יוניברס שנערכה אמש בלאס וגאס גרפה את הכתר המתמודדת המקסיקנית חימנה נאוורטה. לצערנו הנציגה הישראלית הודחה ככל הנראה בשלב מוקדם בתחרות.

ניצחונה של היפיפייה המקסיקנית, שאינה נחשבה לפייבוריטית בתחרות, הפתיע את הקהל ונחשב להפתעה גדולה. לאורך ההתמודדות המועמדות המובילות היו דווקא מארצות הברית, אירלנד וונצואלה.

נאוורטה, בת 22 שמדגמנת מאז שהייתה בת 15 בלבד, סיפרה במהלך התחרות כי חלומה הוא ללמוד תזונה ולעסוק בתחום. עוד הוסיפה המלכה הטרייה כי את השנה הקרובה היא מתכוונת להקדיש את זמנה לסיוע והעלאת המודעות בנושא איידס וסרטן השד.

בנוסף לכתר היהלומים שקיבלה נאוורטה, היא זכתה במלגת לימודים של שנה אחת באקדמיה לצילום בניו-יורק ולאספקה שנתית של נעליים, שמלות ומוצרי טיפוח לשיער.

נאוורטה, שנשאלה בשלב הסופי התחרות, כיצד היא מציעה לטפל בבעיות הנוצרות בעקבות שימוש ילדים באינטרנט ללא פיקוח, ענתה כי היא חושבת שמדובר בכלי שהשימוש בו הכרחי. עוד הוסיפה: "אני חייבים ללמד את הילדים את הערכים שלמדנו כמשפחה".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק