צפו: ליטפה את החתולה - ודחפה אותה לפח

צער בעלי חיים בבריטניה: אישה תמימת מראה נתפסה במצלמות האבטחה כשהיא מלטפת חתולה ברחוב ואז לפתע מכניסה אותה לפח האשפה הצמוד, סוגרת את המכסה ופשוט הולכת משם. לחתולה שלום וכעת בעליה מנסים לאתר את האישה שהתאכזרה לחיית המחמד האהובה שלהם

לולה החתולה לא ידעה מה מצפה לה כשהניחה לאישה זרה ללטף אותה. אישה מבוגרת, בעלת מראת תמים, נתפסה במצלמות האבטחה מלטפת את לולה ואז דוחפת אותה לפח אשפה, סוגרת אותו והולכת מהמקום ברוגע מוחלט. רק ביום למחרת אותרה החתולה וחולצה מהפח ללא פגע.

לולה, חתולה ביתית בת 4, הייתה כלואה במשך 15 שעות בפח האשפה ללא מזון ומים. למזלה, הבעלים שלה, סטפני אנדרוז-מאן ובעלה דריל מבריטניה, איתרו אותה בזכות מצלמות אבטחה שהציבו מחוץ לביתם, לאחר שרכבם נגנב לפני כשנתיים.

"מצאתי את לולה בתוך הפח כשהיא מבועתת ומלוכלכת", סיפרה סטפני בת ה-24, "אני מוצאת את כל העניין הזה מחליא, אני לא מאמינה שמישהו יעשה כזה דבר לחתולת בית תמימה, הייתי רוצה לדעת איך היא הייתה מרגישה אם הייתה תקועה בתוך הפח במשך 15 שעות".

הזוג הזועם מנסה כעת למצוא את האישה שהתאכזרה לחתולה שלהם. הם פרסמו את הסרטון ביו-טיוב ופתחו קבוצה מיוחדת בפייסבוק בכדי לאתר אותה, להבין מדוע עשתה זאת ולהביא אותה לדין. עד כה הצטרפו כ-192 חברים לקבוצה, שהביעו את תמיכתם בזוג.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק