אחרי 60 שנות נישואים: הוריו של מייקל ג'קסון מתגרשים

המשבר בנישואים של ג'ו וקתרין ג'קסון החל כבר לפני 5 שנים, אך לאחר מותו של בנם הזמר מייקל ג'קסון - החריפו היחסים בין השניים לאחר האשמות הדדיות באחריות למותו של הבן. האם קיבלה את המשמורת על שלושת ילדיו של ג'קסון בתוספת ירושה של 100 מיליון דולר. האב יסתפק בזיכרונות בלבד

ג'ו וקתרין ג'קסון החליטו להיפרד אחרי יותר מ-60 שנות נישואים, ככל הנראה על רקע המשבר המעמיק בין השניים. בשנים האחרונות החל משבר בנישואיהם בעקבות ההידרדרות במצבו של ג'קסון.

הזוג אמנם גר בנפרד בחמש השנים האחרונות, אך רק לאחרונה הודיעו השניים על כוונתם לפרק את נישואיהם באופן רשמי. לאחר מותו של הזמר המפורסם, החלו האשמות הדדיות בין השניים על האחריות להחרפה במצבו של הבן. בין היתר האשים ג'ו ג'קסון את אשתו כי התחנן אליה שתלך לשמור עליו, "אבל היא התעקשה לשמור על הפרטיות שלו", אמר.

השניים נישאו בשנת 1949 והביאו במהלך השנים חמישה ילדים שהפכו בהמשך ללהקה מצליחה בשם חמישיית הג'קסונים. מייקל ג'קסון האשים לא פעם את אביו ביחסו המחמיר והמשמעת הקפדנית שהנהיג בקרב ילדיו, שהיוותה ככל הנראה את הסיבה לכך שלא זכה לירושה עם מותו של הזמר. האם לעומת זאת, ירשה 100 מיליון דולר וקיבלה את המשמורת על שלושת ילדיו של ג'קסון.  

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק