הטוויטר הרג את ד"ר פלסטיק

דמותו של ד"ר פרנק ראיין הייתה מוכרת בישראל בזכות הסדרה "ניפ טאק", שנוצרה בהשראתו, אבל בהוליווד הוא נחשב לאחד המנתחים המפורסמים ביותר. כוכובות רבות ירגישו כעת בחסרונו לאחר שנהרג בתאונת דרכים. הסיבה לתאונה: שליחת הודעות בטוויטר בזמן הנהיגה

מונטג וד"ר ראיין (יאהו)

חיים ומוות ביד הטוויטר: נשים רבות בהוליווד מבכות את מותו הפתאומי של המנתח הפלסטי ד"ר פרנק ראיין  שנהרג אתמול בתאונת דרכים. הנשים הרבות שעברו תחת סכין המנתחים של ראיין, הפכו אותו לאחד המנתחים המפורסמים בארצות הברית, ששימש גם מקור השראה לסדרת המנתחים המצליחה "ניפ טאק".

הוא מת בגיל 50 למרות שרבים יעידו שהוא נראה הרבה יותר צעיר לגילו, הודות לטיפולים שעבר גם על בשרו. חקירה ראשונית של נסיבות מותו חיזקו את ההשערה שעיסוק בשליחת מסרים בטוויטר בזמן נהיגה, גרם בסופו של דבר לתאונה הקטלנית.

אחד הפרויקטים המפורסמים של ד"ר ראיין היא כוכבת תכנית הריאליטי האמריקנית היידי מונטג, שבשנות ה-20 לחייה החליטה לעבור סדרת ניתוחים במטרה להפוך לכוכבת זוהרת. לאחר עשר שעות של ניתוחים, היא יצאה עם לא פחות מעשרה שיפוצים בכל חלקי גופה: החל מהרמת הגבות וכלה בשאיבת שומן בצוואר - כל זאת נדגיש, למרות גילה הצעיר.

בהודעה האחרונה כתב מי שכונה ד"ר פלסטיק "אחרי 25 שנה של נהיגה, אני סוף סוף נוסע לפסגת הדיונה הענקית שמערב מאליבו. הרבה יותר קשה משזה נראה. וואו". שניות לאחר מכן, הידרדר עם רכבו ונהרג.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק