חזאי ה-BBC לא שם... על הצופים

זה כנראה הסיוט של כל מגיש טלוויזיה: להיתפס עם תנועה מגונה מול המצלמה בשידור חי. זה בדיוק מה שקרה לחזאי רשת השידור הציבורית בבריטניה, ה-BBC. "עכשיו נראה את תחזית מזג האוויר שתהיה מדויקת במאת האחוזים ותספק את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת", אמר המגיש סיימון מקוי וקיבל מהחזאי בתגובה אצבע משולשת

צופי תכנית הבוקר של רשת השידור הציבורית הבריטית, ה-BBC, הופתעו אתמול לראות את החזאי האהוב עליהם, תומאס סשפרנקר, מניף את האצבע האמצעית לעבר מגישי המהדורה - בשידור חי.

התנועה שוגרה לעבר המנחים, סיימון מקוי ופיונה ארמסטרונג, אחרי שסיימון העביר ביקורת סמויה על החזאי ואמר "עכשיו, בשניות הקרובות, אנחנו נראה את תחזית מזג האוויר שתהיה מדוייקת במאת האחוזים ותספק את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת".

החזאי כנראה לא אהב את המחווה של המגיש, והראה לו ולצופים את האצבע האמצעית... לפני ששם לב שהוא בשידור. באותו רגע, ועם מבוכה רבה שהשתלטה עליו - כפי שניתן לראות היטב על פניו, הוא הסיר את האצבע.

תומאס החזאי הוא מפשל סדרתי

המגיש הוותיק מיד אמר, עם הרבה ניסיון: "תמיד יש טעות אחת, זו הייתה הטעות של היום". בשנה שעברה אותו החזאי אמר בטעות ש"משתתפי הפסטיבל בגלאסטונברי עומדים להתקל במזג אוויר מחורבן". ב-2007 אותו החזאי אמר על חבל ארץ מערבי בסקוטלנד: "שיהיה מזג אוויר נוח בשומקום". על שני האירועים האלה החזאי תומאס בן ה-31 נאלץ להתנצל.

דובר ה-BBC מסר בתגובה כי הוא מתנצל בפני הצופים על התקרית. "דברים כאלו קורים בשידור חי", מסר והוסיף שלא התקבלה שום תלונה מהצופים - עד עכשיו לפחות.