בזבזה את הזכייה בלוטו על מכוניות, סמים והגדלת חזה

"אני מרוששת - אבל מאושרת", כך מסכמת קלי רוג'רס הבריטית בת ה-22 את מסע הבזבוזים שערכה לאחר שזכתה בשני מיליון יורו. רשימת הקניות שלה כללה מעט מאוד חלומות והסתכמה בניתוח להגדלת חזה, 4 בתים, מכוניות פאר ובעיקר סמים. היום, לאחר שנפטרה כמעט מכל סכום הזכייה היא מרגישה שהיא יכולה סוף סוף לשקם את חייה

קלי רוג'רס, מרוששת ומאושרת (הדיילי מייל)

קלי רוג'רס זכתה בכמעט שני מיליון יורו בלוטו כשהייתה בסך הכל בת 16, וחשבה אז שהזכייה תפתור את כל בעיותיה. כמי שהגיעה מבית הרוס ורוב חייה התגוררה בדיור ממשלתי מבלי לסיים את לימודיה בבית הספר, כולם חשבו שהיא תנצל את הזכייה כדי לשפר את חייה. במקום זאת היא הפכה מכורה לסמים, ואפילו ניסתה להתאבד בשלוש פעמים שונות.

לדבריה, הכסף גרם לה רק סבל וכעת כשבזבזה כמעט את כל סכום הזכייה היא מרגישה מאושרת מתמיד. בגיל 22 היא מעידה כי עד לפני מספר חודשים כל עיסוקה היה סביב סמים, מה שגרם לה לשנוא את עצמה. "פשוט לא רציתי לחיות יותר", סיפרה. "רק אחרי שבזבזתי את רוב הוני הפכתי מאושרת".

רוג'רס הבריטית זכתה ב-1.9 מליון יורו בשנת 2003. עם קבלת הכסף פצחה במסע קניות שכלל רכישת ארבעה בתים לה ולבני משפחתה, מכוניות פאר, בגדי מעצבים והגדלת חזה. אך למרבה הצער חלק גדול מסכום הזכייה הוקדש למסיבות ולרכישת סמים שדרדרו את מצבה. היום, כשנותרה כמעט חסרת כל היא מגדריה עצמה "מרוששת אך מאושרת".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק