בריטניה: שחקן חשוד שניסה לרצוח מעריץ

השחקן הבריטי אליוט טיטנסור וחברתו השחקנית קאיה סקודלריו היו בדרכם למקדולנדס באישון לילה, כשמעריץ אובססיבי החל להטריד אותם. כשלא היה מוכן לזוז מקדמת ה-ב.מ.וו, פגע בו על פי החשד טיטנסור בעוצמה. עכשיו הוא עצור בחשד לניסיון רצח, המעריץ הצעיר מאושפז וכנראה יישאר עיוור

אליוט טיטנסור וקאיה סקודלריו (daily mail)

השחקן הבריטי הצעיר אליוט טיטנסור, שידוע בעיקר בתפקידו בסדרה "חסרי בושה" (shameless), נעצר בחשד לניסיון רצח לאחר שלכאורה דרס מעריץ בן 18 עם מכוניתו.

בן ה-20 שמגלם בסדרה המשודרת בערוץ 4 הבריטי את דמותו של קארל גלאגר, נחשד כי פגע בכוונה תחילה בבן ה-18, לפני שנסע מהמקום במכונית ה-ב.מ.וו z4 שלו, מבלי לעצור. טיטנסור הסגיר עצמו למשטרה כשעה לאחר התקרית, ועל פי הדיווחים עבר מבחן נשיפה כדי לבדוק את רמת האלכוהול בדמו.

דובר מטעם המשטרה אישר לעיתון ה"דיילי מייל" כי טיטנסור אכן נעצר בעקבות התקרית, אך הוסיף כי עדיין לא הוגשו האישומים בעניינו. לדבריו, טיטנסור שוחרר בערבות. התאונה התרחשה סמוך לשתיים בלילה, כשטיטנסור וחברתו השחקנית קאיה סקודלריו מהסדרה "סקינס" היו בדרכם למקדונלדס.

נעמד מול המכונית, סירב לזוז - ונפגע

הצרות החלו כשצעיר בן 18 זיהה את טיטנסור וניסה לפתוח בשיחה עמו. הוא אף עקב אחריו לתוך מסעדת המזון המהיר ואז החוצה, לרחוב. על פי הדיווחים, הצעיר אז נעמד מול מכוניתו של טיטנסור וסירב לזוז מהדרך.

מקור משטרתי מסר כי "טיטנסור כנראה נסע במכוון ממש עליו. למרות שהוא נסע לאט, הנער נפגע, התגלגל על הדרך והתנגש עם ראשו במדרכה". טיטנסור וחברתו, לכאורה, ידעו שה'תאונה' התרחשה ונמלטו מהמקום.

המעריץ הצעיר נלקח לבית החולים המקומי בהמפסטד, בריטניה, כשהוא סובל מפגיעות ראש ומכות בגופו. לפי דוחות רפואיים ראשוניים, ייתכן והוא התעוור בעקבות הפגיעה. דובר המשטרה הסכים לאשר רק כי הצעיר מאושפז במצב קשה אך יציב. חברתו של השחקן לא נעצרה לאחר התקרית, אבל על פי ההערכות, תשמש עדת מפתח במהלך החקירה.

פריצתו הטלוויזיונית של טיטנסור התרחשה כשהוא כיכב בסדרה "ברוקסייד" עם אחיו התאום, לוק. בחודש אפריל האחרון נשפט לוק לאחר ששבר את לסתו של נער בן 16 בקטטה.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק