זמרת שהדביקה גברים באיידס - מתנצלת

נדיה בנאיסה, זמרת גרמניה בת 28, פתחה היום את הדיון בבית המשפט בדרמשטט שבגרמניה בדרמטיות: "אני מתנצלת" , אמרה לגברים איתם שכבה ללא הגנה והדביקה בנגיף האיידס. אחד מהם יעלה להעיד נגדה

נדיה בנאיסה בבית המשפט (חדשות 2)

זמרת גרמניה מואשמת היום בבית משפט בקיום יחסי מין לא מוגנים עם מספר גברים. למרות שידעה שהיא נשאית של נגיף האיידס, היא לא טרחה ליידע את בני זוגה.

נדיה בנאיסה, זמרת גרמניה בת 28 פתחה היום את הדיון בבית המשפט בדרמשטט בדרמטיות: "אני מתנצלת" היא אמרה , מבקשת סליחה מאותם גברים שהדביקה בנגיף האיידס.

הזמרת מואשמת שהדביקה בכוונה ובידיעה לפחות אדם אחד בנגיף וקיימה יחסים עם עוד כמה גברים ללא אמצעי הגנה כשהיא יודעת שהיא נשאית של הנגיף. עם ההתנצלות אומרת בנאיסה שדבר לא נעשה בכוונה תחילה.

התובע הגרמני דורש את העונש המקסימלי בחוק - עשר שנות מאסר, אבל היא עשויה לשבת בכלא גם תקופה קצרה יותר בהרבה - שישה חודשים.

מבימת האירוויזיון - לדוכן בית המשפט

עורך דינה הודה בשמה שהיא נשאית של הנגיף , הוא גם הודה שהזמרת ידעה שהיא נשאית בזמן ששכבה עם כמה גברים אבל הדגיש: "אין שום אפשרות כזו בה רציתי להדביק את הפרטנרים שלי".

בנאיסה נעצרה בפראנקפורט בשנה שעברה, זמן קצר לפני שהייתה אמורה להופיע בעיר מול מאות אוהדים, אז היא נעצרה למשך עשרה ימים. על פי החקירה שנערכה בימים האלה - הזמרת ידעה שהיא נשאית של הנגיף כבר ב-1999. אחד מבני זוגה לשעבר, גבר שהפך לנשא ב-2004 יופיע בימים הקרובים בבית המשפט ויעיד נגד בנאיסה.

בחודש נובמבר האחרון, בנאיסה הגיע בערב תרומות מיוחד למלחמה באיידס ואמרה: "שמי נדיה בנאיסה, אני בת 27, יש לי בת ואני נשאית של הנגיף".

בנאיסה הייתה חלק מלהקת בנות מצליחה, אפילו השתתפה בתחרות האירוויזיון ב-2008, היא ולהקת הבנות שאיתה הגיעו רק למקום ה-23. משפטה של בנאיסה אמור להסתיים עד סוף החודש הקרוב.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק