צפו: מסלול הדוגמנות הארוך בעולם

קופנהאגן פתחה בסוף השבוע האחרון את שבוע האופנה של בירת דנמרק בדרך ייחודית, יצירתית ואולי קצת קשה לדוגמניות. הבנות והמעצבים צעדו לאורך מסלול ורוד באורך 1,609 מטרים שנמתחו על פני המרכז המסחרי של העיר

דוגמניות רגילות לעשות את הצעידה המלכותית שלהן על מסלולי הדוגמנות הלוך, חזור, קדימה ואחורה. אבל 250 הדוגמניות שתראו בסרטון הזה נאלצו להתמודד עם מסלול ארוך במיוחד - מסלול האופנה הארוך בעולם.

קופנהאגן בירת דנמרק אירחה את האירוע שהתקיים לאורך כל סוף השבוע, סוף שבוע שגם הגשם שירד לא הסיר ממנו את הצבעים וגם לא את הסקרנים הרבים שהגיעו לראות את הדוגמניות היפהפיות.

הדוגמניות, חלקן מקצועניות וחלקן חובבות, צעדו את 1,609 המטרים לאורך המרכז המסחרי של קופנהאגן, שהן לובשות את הבגדים שנמכרים בחנויות מסביב.

מהמסלול לשקית הקניות

הלנה קריסטיאנסן, הדוגמנית הדנית שהייתה הדמות הבולטת האירוע, פתחה את מצעד הדוגמניות על שטיח ורוד בוהק, הוורד של שבוע האופנה הדני. היא אמרה "זה אירוע שיכול להקפיץ ולתת הזדמנות ליצרני ומעצבי האופנה המקומיים".

הדנים והתיירים שמבקרים בעיר לא אכזבו. למרות הגשם, יותר מ-100 אלף איש, רובם תחת מטריות ראו וסימנו את המוצרים הנחשקים, חלקם הלכו מיד אחרי התצוגה לברר איפה אפשר להשיג את הפריטים שצעדו בלב הבירה הדנית - היישר לסל הקניות.