קולומביה: גיבור מקומי הציל שתי נשים - מול המצלמה

עובר אורח הבחין בשתי נשים שזעקו לעזרה לאחר שנתקעו במונית. שנייה לפני שנסחפו בשיטפונות, החליט האיש לחלץ את השתיים מהמונית והציל את חייהן. שניות לאחר מכן נסחפה המונית כשבתוכה הנהג - והכל מתועד במצלמות. צפו בדרמה הקולומביאנית

שתי צעירות שנסעו במונית בקולומביה מצאו עצמן תקועות בשיטפונות מבלי יכולת לצאת מהמונית. למזלן הרב, גיבור מקומי שעבר במקרה במקום החליט לחלץ אותן למקום יבש ובטוח, כשהכל מתועד במצלמות.

הגיבור הוא חיאן קרלוס גונזלס שהבחין בשתי הנוסעות זועקות לעזרה מתוך המונית הצהובה בעיר ברנקווילה. הוא פילס את דרכו דרך פרץ המים החזק והצליח לשאת את השתיים במאמץ רב. "למרבה המזל הצלחנו לעזור להן ולסיים את המצב ללא נפגעים", אמר גונזלס בתום הדרמה.

צלם חובב שעבר בסביבה הבחין במבצע החילוץ הספונטני ובלי לחשוב יותר מדי הפעיל את המצלמה ותיעד את האירוע. לאחר שהשתיים חולצו ניתן לראות בסרטון את המונית כשהיא נסחפת בשיטפון העז, יחד עם הנהג שנותר בתוכה. מאוחר יותר הוא חולץ בידי חיילים מקומיים.

השיטפונות העזים שפוקדים את קולומביה בתקופה זו של השנה צפויים להימשך עד אוקטובר. מוקדם יותר השנה פנה ארגון הצלב האדום לרשויות המקומיות בבקשה לפקח על רמות המים בנהר המקומי בזמן השיטפונות, כדי להימנע מסכנה לאוכלוסיה המקומית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק