צפו: מוכר ולקוח נאבקים בגנב אלים

מצלמת אבטחה ביוסטון תיעדה מאבק בשודד אלים שניסה לגנוב כסף מקופת חנות נוחות בתחנת דלק בעיר. לרוע מזלו של הגנב, למרות שהצליח להתגבר על המוכר, נכנס לפתע לחנות אחד הלקוחות שהצליח להשתלט עליו. כעת, ישמש התיעוד המפליל את המשטרה במשפט שמתנהל נגד הגנב. הפשע לא משתלם - בייחוד לא כשהוא מתועד

מול המצלמות: עבריין מקומי שרצה לשדוד את חנות הנוחות בתחנת הדלק סמוך ליוסטון חשב שזה רק הוא מול המוכר. עם זאת, במהלך מאבקו האלים עם המוכר, נכנס לחנות אחד הלקוחות הקבועים ולא נשאר אדיש למעשה. הוא הפשיל את שרווליו ויחד עם המוכר הפליא באגרופיו בשודד ההמום שלבסוף נכשל במשימתו - ונעצר. 

האירוע הדרמטי התרחש סמוך לשעה 20:00 ביום רביעי האחרון, כשגבר גדול מימדים בחולצה אפורה נכנס לחנות, במסווה של לקוח תמים. כאשר סובב המוכר לרגע את גבו, מיהר השודד להתנפל עליו וניסה לגנוב את הכסף מהקופה.

עם זאת, סירב המוכר לאפשר לגנב לבצע את זממו והחל להיאבק בו. תוך זמן קצר מאוד, הצליח הגנב המיומן להשתלט על המוכר ונראה היה כי הוא קרוב להשלים את משימתו, אבל אז נכנס לחנות טוד רוס, שראה את המהומה והחליט לעזור.

בכל אותה עת, הייתה מצלמת האבטחה פתוחה ומכוונת ישירות לאירוע, תוך כדי שהיא מתעדת את מלוא ההתרחשות. כעת, בנוסף לכך שנכשל במשימתו ונפגע כבודו, צפוי הגנב לפגיעה נוספת כאשר קלטת האבטחה, שתיעדה את האירוע באופן מאוד ברור, תשמע כראייה נגדו בבית המשפט.