הצטלם ומצא את בתו האובדת ברקע

איש מהאנשים שמעורבים בסיפור לא האמין לצירוף המקרים המדהים שהפגיש אותם בסופו של דבר: מיכאל דיק חיפש את בתו לאחר שלא נפגשו במשך עשור. כשהחיפושים אחריה כשלו, החליט להצטלם לעיתון מקומי בעיירה שבה סבר שהיא גרה. עם פרסום התמונה התגלה: הבת ואמה מופיעות ברקע של התמונה

איתר את בתו אחרי יותר מ-10 שנים בזכות תמונה (חדשות 2)

זה סיפור מדהים על צירוף מקרים שהוביל לאיחוד מרגש של אב ובתו לאחר שלא נפגשו יותר מעשור: מיכאל דיק הבריטי ראה את ליסה בתו בפעם האחרונה כשהייתה בת 21, אחרי שנפרד מאשתו הקודמת.

הוא לא ידע דבר על חייה של הבת מלבד העובדה שהיא עברה להתגורר בעיירה קטנה. הוא החליט לצאת לחפש אותה במטרה לחדש את הקשר עמה, כששתי בנותיו הנוספת מתלוות אליו.

לאחר שהחיפושים נכשלו, בני המשפחה החליטו לא לאבד תקווה ופנו לעיתון המקומי בבקשה לפרסם מודעה עם תמונתם. התמונה של השלושה פורסמה כבר בגיליון הבא, אלא שאיש לא חשב שהדמות הרביעית שמופיעה בתמונה תהיה הבת האובדת בעצמה.

לא רק שליסה זיהתה את תמונת האב, היא גם הייתה המומה לגלות שהיא ואמה מופיעות ברקע של התמונה שפורסמה. נפעמת מהגורל שהפגיש אותה שוב עם אביה סיפרה ליסה: "מדהים לחשוב שבדיוק באותו רגע עמדנו אני, אבי ואמי במרחק קצר אחד מהשני אחרי שנים שלא נפגשנו". 

רוצים לקבל עוד סיפורים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק