בריטניה: נערה ראתה את האקס עם חברתו החדשה - וקפצה למותה

זה היה יותר מדי בשביל רובין: נערה בריטית בת 15 קפצה למותה מגג חניון, לאחר שחברה נפרד ממנה בהודעת טקסט. היא דיברה עמו בטלפון, הוא הגיע להציל אותה ביחד עם חברתו החדשה - ורובין צללה למותה

רובין ניקסון. קפצה למותה (daily mail)

תלמידת תיכון קפצה למותה מחניון בגובה 20 מטרים, מול פניו של חברה לשעבר - לאחר שהבחינה בו נפגש עם מישהי אחרת.

רובין ניקסון בת ה-15 התאבדה לאחר שמערכת היחסים בה הייתה ב-8 החודשים האחרונים נגמרה, כשחברה דאז שלח לה הודעת טקסט, בה הודיע לה כי הכיר מישהי אחרת. ביום שלאחר ההודעה הגורלית, רובין, שגם הייתה קורבן להצקות חוזרות ונשנות בבית ספרה, טלפנה לבן הזוג בן ה-17 מהטלפון הנייד שלה, בעודה מטפסת לחניון רכבים רב-קומתי.

הנער היה באזור ומיהר למקום עם חברתו החדשה. כל אותו הזמן הוא המשיך לדבר עם רובין בטלפון. אבל רגעים ספורים לאחר שראתה את השניים ניגשים לכיוונה, ניתקה רובין את השיחה, הלכה לקצה גג החניון וצללה למטה.

סבלה מהצקות ובריונות בבית הספר

החבר לשעבר והנערה השנייה ניסו לעזור לרובין אחרי שפגעה בקרקע, אך ללא הואיל. היא מתה במקום מפציעות מרובות. בחקירת המשטרה עלה כי רובין סבלה מהצקות רבות בבית הספר, במשך כשנה וחצי לפני מותה וכי הביעה מחשבות אובדניות בעבר.

על היום הנורא סיפר הנער, "שאלתי אותה איפה היא ומה היא עושה. היא לא אמרה איפה היא. היא כבר אמרה לי פעם שהיא רוצה לקפוץ מהחניון וחששתי שאולי היא שם. התחלתי ללכת לכיוון החניון, אני לא זוכר על מה דיברנו".

"כשהיא ראתה אותי היא ניתקה את השיחה. לא נראה לי שהיא אמרה משהו. היא החלה ללכת לכיוון הקצה וקפצה", הוסיף הנער. הצעירה שהייתה עמו אמרה: "החבר שלי ראה אותה ואמר 'או שיט, רובין, רדי'. היא עמדה למעלה והסתכלה עלינו, ואז קפצה".

רוצים לקבל עוד סיפורים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק