הגבר השופע בעולם נפרד מהחזייה

במשך שנים ארוכות ספג חלבן סיני השפלות והתבייש לעזוב את ביתו. הסיבה: חזהו שתפח למימדי ענק. עכשיו, חודש אחרי שהוסרו סוף סוף השדיים המעיקים, הוא חזר לחייך

לפני ואחרי (orange)

גו פנג, חלבן סיני בן 53, מרגיש כאילו נולד עכשיו מחדש. מי שנודע כגבר בעל החזה הגדול בעולם עבר ניתוח להסרת שדיו הענקיים ומתקשה להסתיר את התלהבותו. "הסתיימו להם עשר שנים של גיהינום", הוא מכריז באושר.

לפני כעשור הבחין פנג שהחזה שלו גדל משמעותית, אך לא ייחס לכך חשיבות בהתחלה. "חשבתי שאני משמין", הסביר. אבל עם השנים תפחו שדיו לממדים מפלצתיים והפכו את חייו לסיוט. "הם נראו כמו כדורי פוטבול", תיאר פנג, שסירב לעזוב תקופה ארוכה את ביתו. "אנשים צחקו עליי, קראו לי 'יצור' וטענו שעברתי ניתוח לשינוי מין", הוא נזכר בכאב.

פנג המתוסכל פנה לאינספור רופאים והתחנן לעזרה, אך אלה טענו שאין ביכולתם לסייע לו. עד שלבסוף מצא החלבן ישועה. "לא ראיתי דבר כזה בחיי", הודה ד"ר ז'אנג ג'ינוה, שהסכים לקחת על עצמו את האתגר. יחד עם 20 מומחים הגה הרופא תכנית לביצוע ההליך הרפואי. במשך לא פחות משש שעות עמלו שני הצוותים על כל אחד משדיו של פנג והצליחו לצמצם את גודלם בצורה משמעותית. אחרי חודש של החלמה חזר סוף סוף החלבן לחייך. "אני אדם חדש", הצהיר.

רוצים לקבל עוד סיפורים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק