על מגרש אחד: לברון, קובי, מג'יק ואובמה

חגיגות יום הולדתו ה-49 של הנשיא ברק אובמה החלו בלילה עם חברים בעיר הולדתו שיקגו. אבל הלהיט האמיתי של יום ההולדת הנשיאותי היה משחק כדורסל עם כוכבי ה-NBA קובי בראיינט, מג'יק ג'ונסון ולברון ג'יימס. לסיכום חגג אובמה עם ארוחת מאכלי ים ממפרץ מקסיקו יחד עם נשות המשפחה, ששבו מהחופשה בספרד. מזל טוב!

הנשיא אובמה וחברים מה-NBA (סקיי ניוז)

בעוד מישל אובמה ובתה סאשה משכשכות במימי הים התיכון במהלך חופשה בקוסטה דל-סול ופגשו את מלך ספרד, ברק אובמה חגג את יום הולדתו ה-49 והגשים את חלומו של כל אוהד כדורסל: משחק עם כוכבי ה-NBA.

אובמה הזמין למשחק כוכבי הווה ועבר כמו מג'יק ג'ונסון, קובי ברייאנט ושחקני קבוצתו האהודה שיקגו בולס, יואקים נואה ודריק רוז. המשחק נערך באולם כדורסל סמוך לבירה וושינגטון, וקהל הצופים היו חיילים שנפצעו במהלך התעסוקה המבצעית שלהם בעירק ואפגניסטן.

המשחק היה רק חלק מחגיגות יום ההולדת של הנשיא. במהלך החגיגות בילה אובמה יחד עם חבריו במסעדה בשיקגו, עיר הולדתו, ואף הספיק לישון לילה בבית מלון בעיר.

לאחר מכן הנשיא ובנות משפחתו, ששבו מהחופשה בספרד, נהנו ממנגל יוקרתי של פירות ים על מדשאת הבית הלבן. בני המשפחה הראשונה אכלו שרימפסים ממפרץ מקסיקו, שנבדקו היטב והובהר שהם לא נפגעו מדליפת הנפט.