שוטרים בריטים תקפו קשיש ללא סיבה

מה שהחל כדוח על נסיעה ללא חגורת בטיחות הפך למקרה אלים. צפו בשוטרים בריטים תוקפים את מכוניתו של פנסיונר שבסך הכל רצה להגיע הביתה כדי לקחת את התרופות למחלת הלב ממנה הוא סובל

רוברט ווטלי הוא פנסיונר בן 70, לא ממש אב הטיפוס לעבריין נמלט, אך ווטלי, תושב וויילס בבריטניה, גילה בדרך הקשה כי הזרוע הארוכה של החוק יכולה להיות אכזרית מאוד.

התמונות שבסרטון שלפניכם צולמו בספטמבר 2009, אך רק עכשיו התיעוד נחשף. הכל התחיל כאשר ווטלי נעצר בעיירה קטנה על ידי שוטרים, לאחר שנתפס נוהג ללא חגורת בטיחות. בן ה-70 קיבל קנס, סיפר לשוטרים שהוא ממהר - שכן הוא חייב לקחת תרופות לבעיית הלב ממנה הוא סובל - וחשב שבכך העניין הסתיים. הוא עזב את השוטרים והחל לנסוע.

השוטרים, כך מסתבר, ממש לא חשבו שהעניין נגמר, הפעילו סירנה והחלו במרדף של ממש. ווטלי חשב שהשוטרים החביבים מלווים אותו בדרכו, כדי שיגיע לתרופות כמה שיותר מהר. במהלך מה שהתברר בדיעבד כמרדף, הוא המשיך לנסוע במהירות המותרת על הכביש.

כאשר הוא נעצר בסופו של דבר, הבין ווטלי בדרך הקשה שהוא ממש לא קיבל ליווי רפואי. שני השוטרים הוולשים הבהירו לו בדיוק מה הם חשבו על "הבריחה" של הפנסיונר. שוטר אחד ניפץ את חלון המכונית, בעוד חברו טיפס על הרכב והחל לבעוט בחוזקה על החלון הקדמי. ווטלי קפא, השוטרים לא עזבו וגררו אותו בכוח מחוץ למכונית.

לאחר חשיפת התמונות, למשטרה הוולשית היה קשה להסביר מה בדיוק עבר בראשם של השוטרים. שניהם הושעו מפעילות וועדת חקירה עצמאית הוקמה לחקור את פשר האירועים.

רוצים לקבל עוד סיפורים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק