בריטניה: האם מתה, בתה הנכה רעבה למוות

הזבובים שסבבו את תיבת הדואר בבית טיפוסי בעיירה בריטית קטנה עוררו את חשדו של אדם, שהזעיק למקום את כוחות ההצלה. השוטרים גילו שתי גופות במצב ריקבון מתקדם: אם ובתה המשותקת. החשש הוא שהאם מתה ובתה רעבה למוות

הבית בו נמצאו הגופות (daily mail)

אישה נכה ככל הנראה רעבה למוות בבריטניה לאחר שאמה, שטיפלה בה באופן מוחלט, מתה בפתאומיות במיטתה. גופותיהן של סטפני וולף, 56, ובתה, 29, התגלו בביתן, שבועות לאחר מות האם.

הגופות נמצאו במצב ריקבון מתקדם בבית. מי שהזעיק את כוחות ההצלה הוא אדם שחילק עלונים והבחין בזבובים רבים סביב תיבת הדואר בביתן של השניים. האם, כך נאמר במשטרה, הקדישה את חייה לטיפול בבת המוגבלת - שנמצאה מטרים ספורים מגופת אמה.

במשטרה בוחנים אפשרות נוספת, לפיה האם הרגה את הבת והתאבדה. החוקרים ממתינים כעת לתוצאות הנחיתה שלאחר המוות. השכנים דיווחו כי ראו את סטפני בפעם האחרונה לפני שישה שבועות. לדבריהם, נראה שעול הטיפול בבתה המשותקת מהצוואר ומטה, הכביד עליה יותר ויותר.

"מדי פעם ראיתי אותה רוחצת את בתה בגינה"

אחד השכנים אמר לעיתון ה"דיילי מייל" כי וולף הייתה "מאוד מדוכאת" בשנה האחרונה ולעיתים קרובות "התפרצה על אנשים ברחוב", סמוך לביתה בעיר וויתאמפסד, במחוז הרטפורדשייר.

השכנים ראו את הבת רק לעיתים רחוקות מאוד, למרות שבבעלותה של האם היה רכב מיוחד כדי להסיע אותה. האישה האחרונה שראתה את סטפני וולף בחיים סיפרה לעיתון כי "במשטרה סיפרו לי שמצאו את הבת שוכבת על הרצפה, ליד כסא הגלגלים בחדר מיוחד שנבנה לה בבית. נראה כאילו הן היו שם כמה זמן לפני שהמשטרה איתרה את הגופות. סטפני הקדישה את חייה לבתה, והיא נראתה מאוד עצבנית בפעם האחרונה שדיברתי איתה".

האישה, שביקשה שלא להזדהות, הוסיפה כי האם סירבה לקבל סיוע משירותי הרווחה, וכי היא נהגה ליטול תרופות. שכן אחר סיפר כי לפני 3 שנים האם שמה שלט על גג הבית, בו נכתב "הצילו", וכי לפעמים ראה אותה רוחצת את בתה בבריכה קטנה בגינה.

תושב אחר דווקא העלה את החשש שהאם מתה באופן טבעי - והבת רעבה למוות. "הן היו מסורות אחת לשנייה ואני לא חושבת שהבת יכלה לטפל בעצמה לאחר שאיבדה את אמה".

רוצים לקבל עוד סיפורים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק