טרגדיה בארה"ב: 6 נערים טבעו למוות בנהר

חבורת בני נוער, בגילאים 13-18, שיחקו יחד בנהר האדום בלואיזיאנה כשלפתע נפלו למדרגת סלע בעומק 6 מטרים. רק נער אחד חולץ בחיים. "אני בהחלט מקווה שלא אראה דבר כזה שוב בקריירה שלי", אמר ראש שירותי הכבאות בעיר. חילוץ הגופות מהנהר ארך יותר מ-3 שעות

טרגדיה בלואיזיאנה, ארה"ב: שישה בני נוער, משתי משפחות לפחות, טבעו הבוקר (שעון ישראל) למוות בנהר האדום בצפון-מערב המדינה. הנערים צעדו בנהר במים רדודים - אך אז נפלו ממדרגת סלע בעומק 6 מטרים, בה לא הבחינו. נער בן 14 הוא היחיד שחולץ בחיים מהנהר.

עוזרו של ראש שירותי הכבאות בעיר שרבנפורט, פרד סנדרס, אמר לסוכנות הידיעות AP כי בין הקורבנות, בני 13 עד 18, היו גם 3 אחים מאותה משפחה, ואחות ושני אחים נוספים ממשפחה אחרת. "הם היו באזור עם כמה מבוגרים. אבל למרבה הצער, לא המבוגרים ולא הצעירים ידעו לשחות", אמר סנדרס.

מחקירה ראשונית של הטביעה הטרגית עולה שהנערים שיחקו באזור בנהר אותו הם מכירים, אך הגיעו למקום בנהר בו הקרקעית "נופלת" באורח פתאומי - ושם צוללנים איתרו את 6 הגופות. "אני בהחלט מקווה שלא אראה דבר כזה שוב בקריירה שלי", אמר ראש שירותי הכבאות בעיר בריאן קרופורד לתחנת טלוויזיה מקומית.

לדבריו, לקח יותר מ-3 שעות לאתר את כל הגופות. "זה נורא", הוסיף סנדרס, עוזרו של קרופורד. "למיטב ידיעתי, העיר מעולם לא חוותה אירוע בכזה סדר גודל".

רוצים לקבל עוד סיפורים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק