בקשת נישואים: בת 13 והגבר שאנס אותה

נערה בת 13 מפלורידה נפלה קורבן לגבר בן 27 שאנס אותה לאורך זמן. לאחר שהוריה גילו שהיא נכנסה להיריון מהאנס החליטו כי על השניים להתחתן והגישו בקשה לרישיון נישואים. חוקרי המשטרה ששמעו על המקרה המוזר מיהרו לעצור את החשוד ולגלות כי תקף נערות נוספות

פדרו מרטינז, אנס ונשוי? (TBO)

נישואים כשרים? גבר אמריקני בן 27 נעצר בסוף השבוע בפלורידה בחשד שקיים יחסי מין עם ילדה בת 13. מעשיו של החשוד התגלו לאחר שאביה של הנערה ביקש רישיון נישואים עבור החשוד ובתו - כיוון שנכנסה להיריון.

על פי החשד, פדרו מרטינז לא הסתפק בנערה שהכניס להיריון אלא תקף גם צעירות נוספות. מחקירת המשטרה התברר כי החשוד קיים יחסים עם שתי בנות נוספות לפחות בגילאי 12 ו-16.

החשדות כלפי מרטינז נחשפו בצורה מוזרה למדי. אביה של הנערה בת ה-13 איתה קיים החשוד יחסי מין פנה לרשויות במטה לקבל רישיון נישואים עבור מרטינז ובתו. על פי הדיווחים מכלי התקשורת בפלורידה, הוריה של הקטינה ידעו על מערכת היחסים האסורה אך מסיבה שאינה ברורה לא פעלו לסיימה.

חוקרי המשטרה ששמעו על הבקשה השנויה במחלוקת פתחו בחקירת המקרה בסופה נעצר מרטינז. "חקרנו את החשוד ואת קורבנותיו וגילינו שהוא קיים איתן יחסי מין, יותר מפעם אחת לעיתים אפילו בביתן", סיפר דובר המשטרה האמריקנית.

רוצים לקבל עוד סיפורים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק