למרות ההצלחה: למה בויל ענייה?

סוזן בויל שהדהימה את העולם כולו עם הקול הייחודי והמראה השונה לא מצליחה להנות מפירות ההצלחה שלה. למרות שמכרה יותר מ-8 מיליון עותקים מהאלבום שהביא עמו יותר ממיליון פאונד לחשבון הבנק שלה, המנהל האישי לא מאפשר לה להשתמש בכספה

קולקציית הסופרמרקט השכונתי. ארכיון (רויטרס)

תאמינו או לא - הכוכבת העולמית סוזן בויל שמכרה יותר משמונה מיליון עותקים ברחבי העולם סיפרה למקורביה כי היא נאלצת להתקיים מתקציב של 520 דולר בלבד בשבוע.

הזמרת הסקוטית התוודתה בפני משפחתה כי המנהל האישי שלה שולט בקפדנות כה נוקשה בכספה, עד שהיא נאלצת לנסוע באוטובוס למרות המיליונים שהרוויחה מהקריירה החדשה שלה. קשה להאמין אבל למרות שבחשבונה של בויל סכום המוערך ב-10 מיליון פאונד היא נאלצת לחיות בדוחק רב.

"למרות המיליונים שסוזן הרוויחה אין לה כל תפיסה בנוגע לכסף", מתוודה אחיה גרי. "היא סובלת מייסורים וחיה בפחד שתאבד ותחזור לחיים שהיו לה לפני שפרצה בגדול", הוא מספר.

 בויל קונה בגדים בסופרמרקט

אחיה של הזמרת הוסיף: "לסוזן אמורה להיות האפשרות להיכנס לכל בנק ולהגיד שהיא רוצה 50 אלף פאונד במזומן. למרות שאולי זה לא מומלץ, אמורה להיות לה את האפשרות לעשות זאת, כי זה הכסף שלה", אומר גרי.

בויל בת 49, שפרצה לתודעה העולמית בעקבות תכנית כישרונות בטלוויזיה הבריטית אינה מורשית להשתמש בכרטיס האשראי שלה או למשוך יותר מ-300 פאונד מחשבונה בכל שבוע. לדבריה של בויל, התקציב הזעום שבעזרתו היא חיה מאפשר לה לרכוש בגדים רק בחנות הסופרמרקט המקומית, ומנע ממנה לקנות ריהוט לביתה החדש. 

סוזן בויל - הסקוטית שמשגעת את הרשת

כמה מיליונים שווה סוזן בויל?

הילד שמאיים לגנוב לסוזן בויל את ההצגה

כך תהפכי מדוגמנית לסוזן בויל

סוזן בויל: סיפור סינדרלה או מופע מבויים היטב?

ההקלטה הראשונה של סוזן בויל הכוכבת החדשה

ההימורים המוזרים על סוזן בויל ברשת

סוזן בויל לא סופרת את אובמה ומדונה

סוזן בויל - מתאהבת כמו כוכבת