כמה עלתה החתונה של צ'לסי קלינטון?

חתונה ממוצעת בארה"ב עולה 24 אלף דולרים. הקלינטונים שילמו טיפה יותר, והחתונה של בתם צ'לסי אמש לבן-זוגה היהודי מארק מזבינסקי עלתה בין 3 ל-5 מיליון דולרים. האבטחה לבדה עלתה 600 אלף דולרים

החתונה של הקלינטונים במספרים: נשיא ארה"ב לשעבר ביל קלינטון ליווה אתמול את בתו צ'לסי לחופה - שם המתינו לה ולבעלה הטרי מארק מזבינסקי רב וגם כומר. אבל ביל נאלץ לעבוד קשה כדי להיכנס לטוקסידו, ולפני החתונה הוא השיל 10 קילו ממשקלו. צ'לסי דרשה 5, אבל האב הגאה הכפיל את התוצאות.

הכלה עצמה לבשה שמלה לבנה של המעצבת הנחשבת ורה וונג, ממשי טהור. פרט לטבעת האירוסין שלה, בשווי מיליון דולרים, היא ענדה גם צמיד, שעלה "רק" 250 אלף דולרים. אמה הילרי לבשה שמלה של המעצב אוסקר דה לה רנטה.

חתונה אמריקנית ממוצעת, לפי משרד הסטטיסטיקה בארה"ב, עולה 24 אלף דולרים. זו של צ'לסי קלינטון עלתה, בחישוב גס, בסך הכול בין 3 ל-5 מיליון דולרים. בחתונה, שהתקיימה בשעות אחר הצהריים, נכחו 400 מוזמנים.

המנות: כשרות, ללא בשר, קמח, ביצים או חלב

כל מנה עלתה 2,000 דולרים. צ'לסי לא רק לא סובלת מגלוטן, היא גם טבעונית - לכן המנות לא כללו בשר, קמח, ביצים או חלב. וכמובן שהן היו כשרות.  בסך הכול האוכל בחתונה עלה 600 אלף דולרים. השירותים הניידים במקום עלו 15 אלף דולרים, ועל האבטחה שילמו הזוג קלינטון 600 אלף דולרים.

לפי התקשורת האמריקנית, הגיל הממוצע של האורחים היה 30. רובם המכריע היו חברים של הזוג המאושר, שנמצאים ביחד כבר 14 שנים. מי שהעלתה את הגיל הממוצע היא מזכירת המדינה לשעבר מדלן אולברייט, בת 73.

בינתיים, שני פרטים לגבי החתונה נותרו בערפל: בארה"ב עדיין תוהים היכן הייתה משפחתו של החתן. אביו השתחרר מהכלא לפני שנה וחצי, ולא נכח במקום. לא ברור אם אמו, שהתגרשה מאביו, הייתה שם. גם את 10 אחיו של היהודי בן ה-32 לא ניתן היה לאתר בתמונות שהופצו מתוך החתונה המלכותית.

הדבר השני שלגביו נותר רק לנסות ולנחש הוא היכן בחרו הבעל והאישה הטריים לבלות את ירח הדבש שלהם. במשפחת קלינטון שומרים על העניין, כמובן, בסוד.

רוצים לקבל עוד סיפורים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

חתונת הקלינטונים:

ביל קלינטון על חתונת בתו: "מתרגש"

צ'לסי קלינטון נישאה; החתן התעטף בטלית