רצחה את בן זוגה כי חשד שהיא לסבית

רק אחת דקרה, אבל גם השנייה נשלחה למאסר ממושך: שתי אחיות בריטיות הורשעו בדקירתו למוות של בן-זוגה של אחת מהן במפשעה, לאחר שכינה את חברתו "לסבית". אחותה של הדוקרת לא הזמינה אמבולנס - ובכך סייעה למותו

האחיות. סמנתה, הדוקרת, מימין (daily mail)

שתי אחיות "מתועבות", לפי הגדרת בית המשפט הבריטי, נכלאו באשמת הריגה לאחר שאחת מהן דקרה את בן זוגה והשנייה הותירה אותו לדמם למוות.

סמנתה בראון, 20, דקרה את חברה דין דארוויל, בן 23, במפשעתו לאחר שהאשים אותה בקיום רומן לסבי. היא נמלטה מזירת האירוע כשהיא משאירה אותו לדמם על הרצפה. אחותה טוני, בת 25, סירבה לקרוא לאמבולנס לביתה בעיר מנצ'סטר.

בית המשפט קבע כי רוב הסיכויים שדארוויל היה שורד אם טוני הייתה מזמינה סיוע רפואי. סמנתה, הדוקרת, תרצה 5 שנים במוסד לעבריינים צעירים בעקבות הדקירה. אחותה תרצה 4 שנות מאסר בבית הסוהר. משפחתו של הקורבן הגיבה בזעם לגזר הדין. קרוביו צעקו לעבר האחיות, "מחליאות" ו"רוצחות".

הביאה סכין מהמטבח - ודקרה בירך

לסמנתה ודין הייתה מערכת יחסים הפכפכה לאורך שישה חודשים, עד התקרית האלימה ב-9 בינואר. באותו ערב נכנס הזוג הצעיר לביתה של האחות טוני עם חברה נוספת, שם התכוונו לבלות את הערב בשתייה.

סמנתה עלתה לקומה העליונה עם החברה למספר שעות, ובאחת בלילה גילה אותם דארוויל "בתנוחה שמביעה חיבה", אמר מקור משטרתי לעיתון ה"דיילי מייל". ריב פרץ בין השניים ובמהלכו האשים אותן בן הזוג בניהול רומן מאחורי גבו. אז הביאה סמנתה סכין מהמטבח.

היא נעצה את הלהב בירכו העליונה של דין מספר פעמים, לפני שנמלטה מהמקום. דארוויל התנדנד, מעד ונפל על הרצפה, שם התחנן: "תקראו לאמבולנס". אבל טוני, אם לשניים, סירבה ובמקום זה ניסתה לחבוש אותו בעצמה.

"איך מישהו יכול להיות כל כך אנוכי?"

החברה הנוספת ניסתה להתקשר לשירותי החירום בשעה 2:10 בלילה אבל טוני סטרה לה והשיחה נותקה. כשהצבע הלך ואזל מפניו של דארוויל, ראשו נשמט על הרצפה, וטוני התקשרה לבסוף למשפחתו - שהתחננה בפניה לקרוא לאמבולנס.

טוני התקשרה לבסוף לשירותי החירום בשעה 3:10, שיקרה למוקדן ואמרה לו שדארוויל הגיע פצוע לבית. אבל אז היה כבר מאוחר מדי, ומותו של דארוויל נקבע בבית החולים המקומי. "ניתן היה לשרוד את הפצע, עם עזרה רפואית דחופה דין היה חי", אמר התובע במשפט.

השופט סיכם את המקרה: "נשגב מבינתי איך מישהו יכול להיות כל כך אנוכי. שום גזר דין שאתן לא יפחית את האבל של משפחתו של דין". האחיות פרצו בבכי כשהן הובלו מחוץ לאולם הדיונים - לבית הכלא.

רוצים לקבל עוד סיפורים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק