ביל קלינטון על חתונת בתו: "מרגש"

אמריקה כולה סוערת לקראת החתונה המלכותית שתיערך הלילה בעיירה המנומנמת בצפון מדינת ניו יורק: צ'לסי קלינטון תבוא בברית הנישואים עם בחיר לבה היהודי מארק מזבינזסקי. למרות ניסיונם לערוך טקס צנוע, אמריקה כולה נרגשת ועוסקת בעיקר ברשימת המוזמנים. גם האב ביל קלינטון התקשה להסתיר את התרגשותו מהחתונה המלכותית

הלילה זה יקרה: צ'לסי קלינטון, הבת של ביל והילארי קלינטון תבוא בברית הנישואים עם בעלה, הבנקאי היהודי מארק מזבינזסקי. חתונתה של קלינטון הצעירה, שגדלה במשך שמונה שנים בבית הלבן, מצליחה לעורר עניין ברחבי אמריקה כולה, והאירוע כבר זכה לתואר "חתונת העשור".

החתונה תיערך בטירה בעיירה קטנה ומנומנמת בצפון מדינת ניו יורק בשם ריינבאק, ונראה שיותר מהחתונה עצמה, האמריקנים עוסקים ברשימת המוזמנים לחתונה המלכותית. בין 400 ל-500 המוזמנים נקשרו שמם של כמה מפורסמים: הזמרת ברברה סטרייסנד, המגישה אופרה ווינפרי, ואפילו איש העסקים הישראלי חיים סבן.

מי שבטוח לא יהיה בין האורחים, הוא הנשיא הנוכחי ברק אובמה, אבל נראה שזה לא מוריד מיוקרת האירוע. החתונה המתוקשרת הפכה את צ'לסי, שהייתה ידועה תמיד כ"בת של", לכלת השמחה, ומלבד האמריקנים גם הנשיא לשעבר ביל קלינטון, שזוכה לתואר "אבי הכלה" הביע את התרגשותו מהאירוע המשפחתי.

רוצים לקבל עוד סיפורים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק