החשוד בירי בבת 3: ילד בן 4

שוטרי אמריקנים שהגיעו לבית משפחה בלואיזיאנה לא תיארו לעצמם את המראה הקשה שנגלה לעיניהם: ילדה בת 3 נמצאה שרועה ללא רוח חיים לאחר שנורתה בראשה בביתה. החשוד בירי הוא לא אחר מילד בן 4, בנה של בת זוגו של אביה של הילדה

החשוד בירי: בן 4. אילוסטרציה (חדשות 2)

משחק ילדים בנשק חי הסתיים בטרגדיה קשה בלואיזיאנה שבארצות הברית: ילד בן ארבע מצא אקדח שהונח בשולחן המטבח בביתו וירה למוות בילדה בת שלוש, בתה של בת הזוג של אביו.

"אחרי שהילד מצא את אקדח ה-45 מ"מ, הוא כיוון אותו לעבר ראשה של הילדה אנסטי לי אלן, וירה", סיפר גורם במשטרה המקומית. לדברי המשטרה, אמה של הילדה, פיונה לי בת -26 הייתה בבית בזמן הירי. למרות שעדיין לא ברור מי הבעלים של האקדח, היא נעצרה בחשד להזנחה ולהחזקת סם, לאחר שנמצאו ברשותה סם מסוג קוקאין ומריחואנה.

השוטרים עדיין מנסים לאתר את אביה של הילדה, קרטיס וויט בן ה-24, שלדברי מקורבים קיים קשר זוגי עם האם בשנה האחרונה. בדיקה של המשטרה העלתה שגם לאב יש עבירות קודמות של החזקה קוקאין, ותקיפה באמצעות אקדח.

קרובי משפחה וחברים של השניים, התקשו לעכל את האסון שאירע בבית המשפחה. מאז היוודע האירוע, הם פוקדים את הבית ומדליקים נרות לזכרה של הילדה הקטנה שנהרגה.

רוצים לקבל עוד סיפורים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק