בנותיה של רוצחת 8 התינוקות: היא אמא למופת

שתי בנותיה של האם מצרפת שהודתה כי רצחה את 8 התינוקות שלה מיד לאחר שנולדו - מסרבות להאמין. " "היא הייתה אמא למופת, הכי טובה שיש", הן אומרות בנחרצות ומבטיחות: "נמשיך לתמוך בה"

בעוד צרפת מתקשה להבין איך הייתה מסוגלת אמא לחנוק למוות שמונה תינוקות, בוחרות בנותיה, היחידות שנותרו בחיים, לתמוך בה.

 "היא הייתה אמא למופת", אומרות בנחרצות אמלין ווירג'יניה, שתיהן אמהות לילדים קטנים בעצמן. "היא תמכה בנו תמיד, בכל מה שלא עשינו".

הבנות, שנולדו לפני שהאם דומיניק קוטרז החלה במסע החניקות המטורף שלה סיפרו כי לא הרגישו שמשהו אינו כשורה, זאת על אף שהתגוררו בבית בו נמצאו הגופות קבורות. "היינו המומות כששמענו על זה", הדגישו. "אנחנו עדיין לא מעכלות".

השתיים הוסיפו כי האם לעולם לא התלוננה, על אף שעבדה שעות רבות כאחות טיפולית. "היא הייתה דיסקרטית ועמדה תמיד לצדנו", ציינו. כמו כן הן אמרו כי דומיניק עזרה להן בגידול ילדיהן וכי נהגה לשמור עליהם. "היא כל כך התרגשה שבני נולד", סיפרה אמלין. "לשתינו היו דמעות בעיניים".

למרות ההאשמות הקשות והעובדה שאמן הודתה ברצח התינוקות וצפויה למאסר ממושך, מתכוונות הבנות לעמוד לצדה - עד הסוף. "נמשיך לתמוך בה", הן מבטיחות. "היא תמיד הייתה שם בשבילנו , היא הכי טובה שיש".

המקרה המחריד נחשף ביום רביעי האחרון לאחר שבני הזוג עזבו את הבית בו חיו עד לאחרונה. השכנים בכפר הקטן בצפון צרפת סיפרו כי לא חשדו בכלום. לדבריהם, הזוג, שגידל שתי בנות בשנות העשרים לחייהם, לא נראה מוזר. "הם תמיד חייכו והיו לבביים במיוחד", אמרה מדאם קנדלייר, מי שרכשה את הבית מהשניים - שם נמצאו חלק מהגופות.

רוצים לקבל עוד סיפורים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק