הפושע המסוכן התחזה לאחר - ושוחרר

מה צריך לעשות כדי לברוח ממאסר? לא הרבה - מתברר שרק צריך להתחזות לאדם אחר. כך עשה נייקואן גדסון, פושע מסוכן מרוד איילנד, ביום שלישי האחרון - וכעת מנהלת אחריו המשטרה מצוד כדי להחזירו אל מאחורי סורג ובריח

(פוקס ניוז)

פושע מסוכן בן 21 שנכלא בכלא של רוד איילנד בארה"ב מצא דרך מקורית ומטרידה לברוח מהמעצר - הוא פשוט התחזה לאדם אחר ושוחרר על ידי השוטרים, שאף ליוו אותו מהכלא ואיחלו לו בהצלחה בהמשך דרכו.

נייקואן גדסון נעצר לפני מספר שבועות בחשד לאחזקת נשק ללא רישיון ותקיפה והיה צפוי לעמוד בפני כתב אישום חמור בעוד מספר ימים. בינתיים הוא נעצר ונכלא במרכז לשיקום התנהגותי בכלא, ללא אפשרות לשחרור בערבות.

עם זאת, גדסון המתוחכם פשוט בחר לעצמו זהות של אסיר אחר, שהיה אמור להשתחרר באותו יום מהמעצר, וכך שוחרר מהכלא. לדברי גורמים בכלא, התייצב גדסון במחלקת השחרורים והציג עצמו כאותו אסיר אחר, כאשר השוטר לא בדק שאכן מדובר באדם שמציג את עצמו מולו - ואפשר לו להשתחרר.

הטעות המביכה נחשפה כעבור מספר דקות, כאשר האסיר האמיתי שהיה אמור להשתחרר באותו היום התייצב אף הוא במחלקת השחרורים. כעת, המשטרה ברוד איילנד מנהלת מצוד אחר גדסון בתקווה לתפוס אותו ולהחזיר אותו למקום אליו הוא שייך - בין הסורגים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק