האם הודתה: רצחתי את 8 התינוקות שלי

דומיניק קוטרז, אחות בת 47 מצרפת, הודתה בפני החוקרים כי חנקה למוות את 8 ילדיה – מיד אחרי שהגיחו לאוויר העולם. האם הסבירה כי לא רצתה עוד תינוקות ולכן החליטה להיפטר מהם "מבלי לערב את הרופאים"

יום לאחר שהתגלו גופותיהם של שמונה תינוקות בחצר בית בכפר צרפתי - הודתה אמם של הילדים: אני רצחתי אותם.

דומיניק קוטרז, אחות בת 47, סיפרה לחוקרי המשטרה כי חנקה את שמונה הילדים זמן קצר לאחר שילדה אותם ואף קברה אותם באדמה על מנת להסתיר את הראיות. את שניים מהתינוקות, כך סיפרה האם, היא רצחה כבר לפני עשור.

"היא לא רצתה יותר ילדים והעדיפה שלא לערב את הרופאים בהחלטות שלה", אמר התובע המחוזי אריק ויילנט. לדבריו, האם סיפרה בחקירתה כי ההיריון הראשון "היה נוראי". כעת שוהה דומיניק במעצר ובקרוב, בתום בדיקות פסיכיאטריות שיבדקו אם היא אכן כשירה לעמוד לדין, יוגשו נגדה כתבי אישום בגין רצח הקטינים. במקביל הוחלט לשחרר את בעלה, לאחר שהתברר כי לא היה שותף למעשים הנוראיים של רעייתו ואף לא ידע על כך שהיא נושאת ברחמה ילד.

המקרה המחריד נחשף לציבור ולמשטרה אחרי שבני הזוג עזבו את הבית בו חיו עד לאחרונה. השכנים בכפר הקטן בצפון צרפת סיפרו כי לא חשדו בכלום. לדבריהם, הזוג, שגידל שתי בנות בשנות העשרים לחייהם, לא נראה מוזר. "הם תמיד חייכו והיו לבביים במיוחד", אמרה מדאם קנדלייר, מי שרכשה את הבית מהשניים - שם נמצאו חלק מהגופות.

רוצים לקבל עוד סיפורים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק