צ'ארמר: הקסם של אובמה

יכול להיות שבמאבק על דליפת הנפט במפרץ מקסיקו הוא מפסיד, אבל בקרב על לב הנשים באמריקה הוא כבר מזמן ניצח. הנשיא האמריקני ברק אובמה התארח השבוע בתוכנית אירוח ברשת ABC המיועדת לעקרות בית וכבש את אורחות הפאנל, בהן וו'פי גולברג וברברה וולטרס. ויש כבר מי שמבקרים: האם זו התנהגות הולמת לנשיא?

חביב הנשים בארה"ב עושה זאת שוב: נשיא ארצות הברית ברק אובמה השתתף בתכנית אירוח של רשת The view", ABC",  המיועדת בעיקר לעקרות בית. במשך כשעה ציחקק מנהיג העולם החופשי עם קבוצת הנשים, בהן העיתונאית הותיקה ברברה וולטרס, השחקנית וו'פי גולדברג וסלבריטאיות נוספות.

אין שום ספק שבסביבה הזו - הנשיא פשוט פורח. למרות שהציג את מגוון הצרות איתן הוא מתמודד: מאמץ בלתי מסתיים לשקם את הכלכלה, כתם הנפט, שתי מלחמות ושפעת החזירים - החיוך לא מש מפניו.

התוכנית עוסקת בעיקר בנושאי פנאי וסגנון, ונחשבת דיי רדודה. בין השאר דיבר בה הנשיא בשבחן של בנותיו מאליה וסאשה בנות ה-9 וה-12. "הן מלאות ברעיונות, בדעות ובהשקפות עולם - זה פשוט גיל מצוין", סיפר הנשיא.

למרות האהדה הציבורית, היו מי שדאגו שהתקשו לפרגן. הנשיא ספג ביקורת ממספר מקורות, בהם חברו למפלגה הדמוקרטית אד רנדל. "ההופעה בתוכנית לא הולמת את תפקידו כנשיא", אמר רנדל. הוא קרא לנשיא להשתתף בתכניות טלוויזיה רציניות, ולא כאלו שנוהגות לעסוק בבידור וסלבריטאים.