ארה"ב: נחשפה מרגלת יפהפיה נוספת

אנה מכה שנית: הפעם מדובר באנה פרמנובה, צעירה לטבית המתגוררת בארה"ב עם הוריה וחשודה בריגול לטובת רוסיה. האף.בי.איי עצר את הצעירה היפיפייה לאחר שניסתה להבריח ציוד לחימה מתוחכם לרוסיה. לפי שעה, לא ברור אם יש קשר לפרשיית הריגול הקודמת והמשפט בעניין מתנהל. לאהוב את אנה 2?

אנה פרמנובה. נהגה גם להעלות תמונות לפייסבוק (חדשות 2)

מבול של מרגלות יפהפיות בארה"ב: אחרי שהעולם כולו התוודע אל המרגלת הרוסייה אנה צ'פמן, עצר לפני כשבועיים הF.B.I צעירה נוספת בשם אנה פרמנובה בחשד לריגול לטובת רוסיה.

אנה השנייה היא צעירה יהודיה בת 24 שמתגוררת עם הוריה בדאלאס, ועובדת כקוסמטיקאית במכון יופי בעיר וכמורה לאנגלית במוסקבה. בדיוק כמו אנה הראשונה, גם היא נוהגת להעלות תמונות רבות לרשת הפייסבוק, בהן ניתן לראות שקשה לעמוד בקסמי היפיפייה הרוסייה.

חשדם של חוקרי האף.בי.איי התעורר כשנעצרה במכס האמריקני לפני טיסה שעלתה על טיסה לרוסיה, כשהיא ונשאת בתיקה ציוד ראיית לילה מתוחכם. בנוסף נמצאו גם כוונות מתוחכמות לנשק בעלות של עשרות אלפי דולרים המוגדרות על ידי הצבא האמריקאי כ"נשק צבאי מתוחכם".

כעת שוהה פרמנובה במעצר בית, היא תובא בקרוב בפני שופט, ומעניין לראות כיצד ינהגו הרשויות הפעם. בשעה זו לא ברור אם קיים קשר בינה לבין רשת המרגלים שנחשפה לפני כחודש. "אין ריגול ואין טרור", מסר עורך דינה. "היא בסך הכל נערה יהודיה נחמדה שגרה עם ההורים הלטביים החמודים שלה", הוא הוסיף.

תזכורת: אנה הראשונה רצתה להגיע עד בית המלוכה

מאז התפוצצות פרשיית הריגול לפני כחודש, בעולם כולו עוסקים בפרשה החמורה, אך מרגלת אחת, אנה צ'פמן, גנבה את ההצגה כשהגיעה לכותרות בעיקר בשל יופייה עוצר הנשימה, ולא בשל יכולות הריגול המרשימות שלה.

אחרי שכבר פורסמו פרטים אינטימיים ותמונות עירום שלה, אף דווח בבריטניה כי צ'פמן אף ניסתה ליצור קשרים עם הנסיכים וויליאם והארי, בניו של יורש העצר צ'ארלס. במסגרת מאמציה ליצור קשרים עם ראשי הממסד בבריטניה היא "התיידדה" עם חבר בבית הלורדים, ואף נבדק החשד שהיא נהגה לבלות באופן קבוע במועדוני צמרת בלונדון - כדי להתיידד עם הנסיכים ובכך לחדור אל לבו של בית המלוכה הבריטי.