צרפת: 8 גופות של תינוקות נמצאו בבית בצפון המדינה

תעלומה בצרפת: המשטרה מצאה גופות של 8 תינוקות בני יומם בבית בכפר בצפון המדינה. סוכנות הידיעות הצרפתית מדווחת כי זוג הורים, תושבי הכפר בשנות ה-40 לחייהם נעצרו

תעלומה בצרפת: 8 תינוקות מתים (חדשות 2)

המשטרה בצרפת עצרה זוג הורים לאחר שהתגלו גופות של שמונה תינוקות בני יומם בחצר ביתם, כך מסרו גורמים במדינה. שני ההורים שנעצרו - בשנות ה-40 לחייהם.

מדיווח ראשוני בצרפת עולה, כי המשטרה ממשיכה לחפש חלקים נוספים בשטח ביתם של בני הזוג בכפר בו הם מתגוררים בצפון המדינה. התובע המחוזי אמור להתחיל בחקירת המקרה מחר, כך מדווחת סוכנות הידיעות הצרפתית.

בריטניה: אב רצח את אשתו ובנותיו והתאבד

השוטרים שנכנסו השבוע לבית הפרברי בעיר פורדינגברידג', בריטניה, היו מזועזעים. הגופה הראשונה בה נתקלו הייתה של אישה, שבאופן ברור נדקרה למוות. כשהמשיכו לסייר בבית איתרו את גופותיהן של פיבי ונאריה הקטנות, מכוסות בשמיכה. לצידן, תלויה, גופתו של אבי הילדות.

את "בית הדמים", כפי שזירת הרצח כבר מכונה בתקשורת הבריטית, גילתה סבתן של פיבי, בת שנתיים ונאריה, בת שנה. לאחר שראתה את המחזה הבלתי-נתפס רצה לרחוב וזעקה: "התינוקות שלי מתות, כולן מתות!".

השכנים ההמומים ניסו לתמוך בסבתא, שעה שאחרים הזמינו את כוחות המשטרה. גופתה של ויקי, בת 31, הייתה שרועה על רצפת המטבח בתוך שלולית דם, עם שקית פלסטיק על ראשה. פיבי ונאריה נמצאו זו לצד זו בחדר השינה שלהן - דקורות למוות על המיטה.