האב טבח במשפחתו "כי שאשתו עברה את מסגרת האשראי"

חבריהם של בני הזוג ויקי ואנדרו קייס הכחישו אתמול טענות על בעיות כלכליות שחוו, אך חקירת המשטרה הבריטית את הטבח שביצע האב בבנותיו הקטנות ובאשתו מעלה תמונה אחרת: האב ראה שאשתו משכה יותר מדי כסף מהכרטיס, דקר אותה, את בנותיו ואז תלה עצמו

פיבי ונאריה. נרצחו יחד במיטה (the sun)

חקירת המשטרה בבריטניה מעלה פרטים חדשים על הטבח שזעזע את הממלכה, כשאב רצח את אשתו, שני בנותיו הפעוטות ואז תלה את עצמו בחדרן של הבנות. היום מתברר כי החשדות שבני הזוג היו נתונים בחובות אדירים - נכונים.

אנדרו קייס, בן 33, נמנע בקושי מהכרזה על פשיטת רגל, על ידי כניסה לתכנית מיוחדת בעזרתה קיווה להחזיר חלק מאלפי הליש"ט שהיה חייב. הקש ששבר את גבו של האב לשתיים היה ככל הנראה כשאשתו, ויקי בת ה-31, עברה את מסגרת ה-7,000 ליש"ט בכרטיס האשראי שלה ונאמר לה שלא תוכל להשתמש בו יותר.

עוד עלה מהחקירה שאנדרו התקשה לשלם את 800 הליש"ט בחודש על הבית השכור של המשפחה, שלכאורה נראתה "מושלמת". ואז, ביום שני השבוע, זה קרה. הוא דקר את ויקי פעמים רבות, דקר את בתו פיבי בת השנתיים ואז גם את בתו הקטנה נאריה, בת שנה בלבד, לפני שכאמור תלה עצמו סמוך לגופות הבנות.

הסבתא גילתה את "בית הדמים"

השוטרים שנכנסו השבוע לבית הפרברי בעיר פורדינגברידג', בריטניה, היו מזועזעים. הגופה הראשונה בה נתקלו הייתה של אישה, שבאופן ברור נדקרה למוות. כשהמשיכו לסייר בבית איתרו את גופותיהן של פיבי ונאריה הקטנות, מכוסות בשמיכה. לצידן, תלויה, גופתו של אבי הילדות.

את "בית הדמים", כפי שזירת הרצח כבר מכונה בתקשורת הבריטית, גילתה סבתן של פיבי, בת שנתיים ונאריה, בת שנה. לאחר שראתה את המחזה הבלתי-נתפס רצה לרחוב וזעקה: "התינוקות שלי מתות, כולן מתות!".

השכנים ההמומים ניסו לתמוך בסבתא, שעה שאחרים הזמינו את כוחות המשטרה. גופתה של ויקי, בת 31, הייתה שרועה על רצפת המטבח בתוך שלולית דם, עם שקית פלסטיק על ראשה. פיבי ונאריה נמצאו זו לצד זו בחדר השינה שלהן - דקורות למוות על המיטה.

אביהן, נהג המשאית אנדרו, יצא למסע הטבח עם סכין - לפני שתלה עצמו עם חבל מקורת התקרה. "זה הדבר המבחיל ביותר שאי פעם נאלצתי להתמודד איתו", אמרה לעיתון ה"סאן" הבריטי שכנת המשפחה. "נכנסתי לתוך הבית, וישר ראיתי את הגופה של האם. רציתי למצוא את הילדות אז עליתי למעלה. הן נראו יפיפיות, כאילו ישנו".

במשטרה הבריטית מנסים להבין מה גרם לאב לאבד את העשתונות. השכנה סיפרה עוד כי "הם נראו כאילו הם הזוג המאושר ביותר עלי אדמות, כל כך מאוהבים. לו היו לי נישואין, הייתי רוצה את הנישואין שלהם. הם נראו כמו המשפחה המושלמת".

האב בפייסבוק: "יש לנו שתי בנות יפות"

רק לפני יומיים חזרה המשפחה מחופשה בת שבוע בחוף הים. אנדרו היה אמור לרוץ מרתון למען צדקה בשבוע הבא. בדף הפייסבוק שלו כתב האב הרוצח, "התחתנתי ב-2000 ואני עם אשתי ויקי כבר ערך 15 שנה. יש לנו שתי בנות יפות, פיבי - שנתיים וחצי ונאריה - שנה". תמונות ברשת החברתית מראות אותו משחק עם הבנות הצוחקות.

מעסיקה לשעבר של ויקי אמר כי הוא מאמין שלזוג היו בעיות כלכליות, מפני שלאחרונה הם עברו לבית קטן יותר. חברים של בני הזוג, לעומת זאת, דחו את הטענות. אחד החברים אמר כי אנדרו היה "מעט פרוע כנער, הוא נהג לשתות ולעשות סמים, אבל ויקי ריסנה אותו. הוא הפך לאב מושלם".

רוצים לקבל סיפורים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק