מי אתה מרק מזבינסקי? הכירו את ארוסה של צ'לסי קלינטון

זו שיחת היום בניו יורק, רשימת ההזמנות כבר הושלמה והעיר הקטנה ראינבק כבר אישרה תוספת תקציב מיוחדת ליום שבת. לצ'לסי קלינטון, בת זוגו של מארק מזבינסקי יש הרבה מאוד דברים משותפים עם הבעל לעתיד, אבל עדיין רוצים מכם לקבל אישור לחתונה. קווים לדמותו של הבעל החדש

השם שלו אולי לא מוכר לכם, אבל הארוס של צ'לסי קלינטון, מארק מזבינסקי בן ה-32, עתיד להפוך להיות אחת הדמויות המדוברות בארצות הברית ובעולם בכלל. מזבינסקי וקלינטון הכירו לראשונה כשהיו בני עשרה בקורס מנהיגות שנערך ב-1993. שניהם למדו באוניברסיטת סטאנפורד, ומאז דרכיהם נפרדו. היום הם כבר שוב ביחד.

היום הוא עובד אמנם בבנק להשקעות וגר בדירת שלושה חדרים בשווי ארבעה מיליון דולר בשדרה החמישית שבניו יורק, אבל בעברה של משפחתו יש גם פרקים לא נעימים: אד מזבינסקי , אביו של מזבינסקי, שכיהן בעברו כחבר קונגרס מאיווה, הודה בעבר בהונאה ונשלח לחמש שנות מאסר. רק בשנת 2008 הוא שוחרר.

אבל למרות העבר המשפחתי המפוקפק, הציבור האמריקני דווקא תומך. "הם ביחד כבר הרבה מאוד זמן, אני מאשרת אותו, אני בעדו", אומרת תושבת ניו יורק ."הוא מאוד חמוד, יש לה טעם טוב מאוד".

נשלמות ההכנות לחתונה הגדולה

בארצות הברית עוסקים מסביב לשעון בחתונה המדוברת, וכבר מנתחים אותה מכל זווית אפשרית - כולל את הסיבות בגינן, אולי, נמשכים השניים אחד לשני. "הם מבינים האחד את השנייה, משום ששניהם, כילדים של פוליטיקאים שעמדו מול ביקורת ציבורית, מבינים עד כמה זה קשה להתמודד עם תשומת לב שלילית", נכתב בוושינגטון פוסט.

בינתיים נשלמות ההכנות לחתונה בגדולה. עדיין לא הגיע אישור רשמי לכך שהחתונה תתקיים בבית המשפט המקומי של העיר ראינבק, אבל המועצה המקומית אישרה תוספת תקציב לכוחות השיטור בעיר ביום שבת. על פי דיווחים, האורחים המפורסמים יתארחו בפונדק ההיסטורי אבל לא יוקרתי מדי במרכז העיר, אך אדם אחד צפוי להיעדר מהאירוע: הנשיא ברק אובמה.

רוצים לקבל סיפורים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק