מטוס ועליו כ-150 נוסעים התרסק בפקיסטן

מטוס נוסעים התרסק הבוקר באזור ההרים הסמוך לבירה איסלאמאבד. תחילה דווח על 45 ניצולים ו-10 הרוגים מבין 146 הנוסעים ו-6 אנשי הצוות שהיו על סיפון המטוס, אולם מאוחר יותר נטען כי כולם נספו בהתרסקות. כוחות המשטרה המקומיים: עדיין לא ברורה סיבת ההתרסקות. ההערכה: מזג האוויר הקשה באזור גרם להתרסקות

מטוס נוסעים ועליו יותר מ-150 בני אדם התרסק הבוקר אל ההרים בסמוך לבירת פקיסטן, איסלאמאבד. כלי תקשורת מקומיים וסוכנויות ידיעות מדווחים כי סיבת ההתרסקות עדיין אינה ברורה בשלב זה, אך מתמונות שמגיעות מזירת התאונה הקשה ניתן לראות כי מזג האוויר השורר באזור קשה מאוד.

רשת CNN דיווחה תחילה כי 45 בני אדם ניצלו בהתרסקות, אולם בשעות הצהריים דווח בסוכנויות הידיעות כי נראה ש"כל הנוסעים ואנשי הצוות נספו באסון". על סיפון המטוס היו 146 נוסעים ועוד 6 אנשי צוות. תנאי מזג האוויר מקשים עדיין על מאמצי החילוץ. מדובר במטוס של חברת תעופה פקיסטנית בשם "אייר-בלו", שטסה מטורקיה לאיסלאמאבד, דרך העיר קראצ'י בפקיסטן.

"אין ניצולים, אנחנו מאמינים שכולם מתים", סיפר בכיר בכוחות ההצלה המקומיים לסוכנות הידיעות רויטרס. "אנו ממשיכים לפנות את שרידי הגופות".

הקשר עם המטוס נותק מסיבה שאינה ברורה

"התאונה אירעה בהרי המרגלה בסמוך לעיר הבירה", סיפר הבוקר מפקד המשטרה המקומית בפקיסטן, גולאב חאן. "עדיין לא ברורה סיבת ההתרסקות". לדבריו, הקשר עם המטוס נותק מסיבה שאינה ברורה - ולאחר מכן התברר כי התרסק.

עדי ראייה סיפרו כי המטוס טס בגובה נמוך מאוד. "ירד הרבה מאוד גשם והערפל היה כבד", סיפרו לכלי תקשורת מקומיים.