בריטניה: בן 4 ננעל במייבש הכביסה במהלך "מחבואים" ונחנק למוות

המשחק הסתיים באסון: סוני גיבסון בן ה-4 שיחק מחבואים, והחליט להתחבא במקום הכי לא צפוי - מייבש הכביסה. אלא שהוא נעל את עצמו בטעות בתוך תוף המייבש - ונחנק בו למוות. במשך שעה ארוכה חיפשו אחריו בני משפחתו והמשטרה בשדות שמחוץ לבית, עד שלבסוף אמו מצאה את הגופה במייבש - והתמוטטה

סוני גיבסון. מוות טרגי (Daily Mail)

ילד בן 4 מבריטניה מת לאחר שטיפס לתוך מייבש הכביסה במהלך משחק מחבואים שהסתיים בטרגדיה.

סוני גיבסון בן ה-4 מהכפר אשבורן שבבריטניה היה לכוד בתוך המייבש במשך שעה ארוכה, בעוד בני משפחתו וכוחות גדולים של משטרה חיפשו אחריו בשדות מחוץ לבית, במחשבה שהוא יצא לשוטט בחוץ.

רק כעבור כשעה נכנסה אימו של הפעוט הביתה, ולחרדתה מצאה את גופתו של בנה בתוך המייבש. חוקרי המשטרה קבעו את מותו של הילד במקום, אולם סירבו למסור אם המייבש היה מופעל בשעה שאמו מצאה אותו.

האם התמוטטה בביתה

בשלב זה עדיין לא ברור אם הפעוט מת כתוצאה מחנק או כתוצאה מפעולת המייבש, אולם במשטרה הבריטית מעריכים כי הוא טיפס לתוך תוף המכונה והצליח איכשהו לסגור את הדלת מאחוריו.

אמו של הפעוט קיבלה טיפול רפואי לאחר שהתמוטטה בביתה. אחד השכנים, שסירב להזדהות בשמו, סיפר כי סוני הקטן אהב לשחק מחבואים ו"תמיד ניסה להפתיע את אחיו ואחיותיו".

מחקירת המשטרה עולה כי אמו של הפעוט, המגדלת את ילדיה ללא אב, יצאה לקניות בעיר הקרובה והשאירה את אחיו ואחותו הגדולים של סוני לשמור עליו, אז על פי החשד אירע האסון. מקור משטרתי מסר בעקבות האירוע כי "אכן מדובר בתאונה ביזארית וטרגית במיוחד".

רוצים לקבל סיפורים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק