פאריס הילטון מצדיעה במועל יד?

אולי אנחנו סתם מקנאים כי התמונה צולמה במסיבה על יאכטה בסנט טרופז, צרפת, אבל ה"ריקוד" של פאריס הילטון (כפי שהיח"צנים שלה מנסים להסביר) דומה להפליא להצדעה הנאצית הנודעת לשמצה

פאריס. הצדעה או ריקוד? (the sun)

יורשת המיליונים והכוכבת ההוליוודית פאריס הילטון נאלצה לספק היום הסברים באשר לתמונה שלה מצולמת כשהיא מצדיעה במועל יד, ההצדעה ההיטלראית.

הבלונדינית בת ה-29 צולמה כשהיא לובשת שמלה שחורה וכובע אדום בסגנון צבאי על יאכטה בסנט טרופז, צרפת, ועומדת בפוזה הבעייתית.

דובר מטעמה מיהר לתרץ את התמונה הבעייתית: "פאריס רקדה עם היד באוויר, כפי שהיא תמיד עושה, והיא פשוט גירדה את פניה כשהתמונה צולמה". מועל יד או גירוד באף פלוס ריקוד מוזר? תשפטו בעצמכם.

אוליבר סטון: "היהודים שולטים בתקשורת"

במאי הסרטים אוליבר סטון לא ידוע באהבתו הגדולה לישראל בכלל, וליהודים בפרט. במשך השנים האחרונות ניצל סטון כל הזדמנות שהייתה לו על מנת לבקר את הידידות ששוררת בין ארה"ב לישראל, ובנוסף העביר ביקורת על נקודת המבט של האומה האמריקנית על השואה, על הצורר אדולף היטלר ועל יוזף סטלין.

"אנחנו עדיין זוכרים את השואה מכיוון שהיהודים שולטים בתקשורת", אמר סטון בחריפות אתמול במהלך ראיון לעיתון יהודי בארה"ב. "ליהודים ישנה דריסת רגל חזקה במוסדות הפוליטים שלנו, וריבוי היהודים בממסדים הללו הורסת את מדיניות החוץ של ארה"ב במשך עשרות שנים".

סטון, שנודע לאחרונה בהעצרתו לנשיא ונצואלה הוגו צ'אבס, ממשיך לטעון בראיונות שאולי ההיסטוריה שפטה את אדולף היטלר בצורה לא נאותה. לדבריו של סטון "אנחנו לא יכולים לשפוט אנשים בתור 'טובים' או 'רעים', האמריקנים לא מבינים את הלכי התקופה בהם היטלר עלה לשלטון בין מלחמת העולם הראשונה לשנייה".

רוצים לקבל סיפורים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק