אב בריטי רצח את בנותיו - והתאבד

גם לבריטים יש סיפור דמים מזעזע משלהם. אב בריטי, כך חושדים במשטרה, רצח את בנותיו הקטנות, דקר למוות גם את אשתו בת ה-31 ולאחר מכן התאבד בתלייה. המקרה המזעזע התגלה על ידי סבתן של הבנות שיצאה החוצה וצעקה: "התינוקות שלי מתו! כולן מתות!". רק לפני יומיים חזרה המשפחה מחופשה בחוף הים

המשפחה ה"מאושרת" (הסאן)

השוטרים שנכנסו לבית הפרברי בעיר פורדינגברידג', בריטניה, היו מזועזעים. הגופה הראשונה בה נתקלו הייתה של אישה, שבאופן ברור נדקרה למוות. כשהמשיכו לסייר בבית איתרו את גופותיהן של פיבי ונאריה הקטנות, מכוסות בשמיכה. לצידן, תלויה, גופתו של אבי הילדות.

את "בית הדמים", כפי שזירת הרצח כבר מכונה בתקשורת הבריטית, גילתה סבתן של פיבי, בת שנתיים ונאריה, בת שנה. לאחר שראתה את המחזה הבלתי-נתפס רצה לרחוב וזעקה: "התינוקות שלי מתות, כולן מתות!".

השכנים ההמומים ניסו לתמוך בסבתא, שעה שאחרים הזמינו את כוחות המשטרה. גופתה של ויקי, בת 31, הייתה שרועה על רצפת המטבח בתוך שלולית דם, עם שקית פלסטיק על ראשה. פיבי ונאריה נמצאו זו לצד זו בחדר השינה שלהן - דקורות למוות על המיטה.

"הם נראו כמו המשפחה המושלמת"

אביהן, נהג המשאית אנדרו, יצא למסע הטבח עם סכין - לפני שתלה עצמו עם חבל מקורת התקרה. "זה הדבר המבחיל ביותר שאי פעם נאלצתי להתמודד איתו", אמרה לעיתון ה"סאן" הבריטי שכנת המשפחה. "נכנסתי לתוך הבית, וישר ראיתי את הגופה של האם. רציתי למצוא את הילדות אז עליתי למעלה. הן נראו יפיפיות, כאילו ישנו".

במשטרה הבריטית מנסים להבין מה גרם לאב לאבד את העשתונות. השכנה סיפרה עוד כי "הם נראו כאילו הם הזוג המאושר ביותר עלי אדמות, כל כך מאוהבים. לו היו לי נישואין, הייתי רוצה את הנישואין שלהם. הם נראו כמו המשפחה המושלמת".

האב בפייסבוק: "יש לנו שתי בנות יפות"

רק לפני יומיים חזרה המשפחה מחופשה בת שבוע בחוף הים. אנדרו היה אמור לרוץ מרתון למען צדקה בשבוע הבא. בדף הפייסבוק שלו כתב האב הרוצח, "התחתנתי ב-2000 ואני עם אשתי ויקי כבר ערך 15 שנה. יש לנו שתי בנות יפות, פיבי - שנתיים וחצי ונאריה - שנה". תמונות ברשת החברתית מראות אותו משחק עם הבנות הצוחקות.

מעסיקה לשעבר של ויקי אמר כי הוא מאמין שלזוג היו בעיות כלכליות, מפני שלאחרונה הם עברו לבית קטן יותר. חברים של בני הזוג, לעומת זאת, דחו את הטענות. אחד החברים אמר כי אנדרו היה "מעט פרוע כנער, הוא נהג לשתות ולעשות סמים, אבל ויקי ריסנה אותו. הוא הפך לאב מושלם".

למשטרה נודע מאחת השכנות, שבתה הקטנה שמעה באזור השעה 10:30 בבוקר ילדה קטנה צורחת בבית המשפחה. כ-40 דקות לאחר מכן פרצה הסבתא, אמה של ויקי החוצה לאחר שגילתה את מימדי הזוועה.