צפו: אסיר חונק למוות את חברו לתא באמצעות מגבת

ויכוח שהתפתח בין שני אסירים חולי נפש במתקן כליאה בארה"ב הסתיים באסון מול המצלמות. אחד מהם התנפל לפתע על חברו, וחנק אותו למוות באמצעות מגבת במשך 5 דקות וחצי. עד שהסוהרים הבחינו בנעשה - היה כבר מאוחר מדי. צפו בתיעוד ממצלמות האבטחה

מוות בתא - מול המצלמות: ויכוח בין שני חולי נפש, חברים לתא אחד במתקן כליאה בארצות הברית, הסתיים במוות טראגי של אחד מהם - לאחר שחברו חנק אותו למוות באמצעות מגבת. מצלמות האבטחה המותקנות בתא של השניים תיעדו את המתרחש, אולם אנשי האבטחה לא הספיקו להגיע מהר מספיק ולמנוע את המוות הטראגי.

האירוע התרחש ב-28 בפברואר השנה. בעוד חלפו הסוהרים במתקן בין התאים השונים וחילקו ניירות טואלט ומשחות שיניים, נשמעה לפתע זעקת עזרה מתא מספר 3105. מי שהשמיע אותה היה וורדי וויליאמס, חברו לתא של ג'יימס הוגר - שניהם רוצחים אכזריים שנידונו לכליאה במוסד לחולי נפש.

ואולם, התברר כי קריאת העזרה הייתה מאוחרת מדי. כפי שתיעדו המצלמות בתא, הוגר התקיף את וויליאמס חמש דקות וחצי קודם לכן, חונק אותו באמצעות מגבת. הוא הצליח להשתלט על ידיו ורגליו, למנוע את התנגדותו - וחנק אותו למוות, לאט לאט. כשפרצו הסוהרים לתא, כאמור, כבר היה מאוחר מדי, ו-וויליאמס שכב ללא רוח חיים על רצפת התא.

רוצים לקבל קטעי וידאו חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק