בריטניה: תאום אחד שחור, השני לבן

מה יהיה צבע עורם של תאומים שנולדים לאב לבן ולאם שחורה? כנראה שבמקרה הזה הגנים התחלקו שווה בשווה, לאחר שתאום אחד נולד לבן ותאום אחר נולד שחור. "הם שונים לחלוטין", סיפרה האם שהחליטה לחשוף אותם לאחר הסיפור המופלא של הילדה הבלונדינית שנולדה להורים שחורים

כמה דומים, ככה שונים. התאומים הבריטים (דיילי טלגרף)

נסו לזהות מה הקשר בין שני הילדים שמופיעים בתמונה. רובכם בוודאי תבחינו שהם לובשים חולצות זהות והם בערך באותו גובה, אבל כמה מכם היו מהמרים על כך שהם תאומים? קיידן ולייטון ריצ'ארדס חגגו אתמול את יום הולדתם הרביעי במסיבה גדולה. השניים נולדו לאב לבן ולאם שחומת עור, והגיחו לאוויר העולם כשכל אחד מהם בעל צבע שונה - תופעה שמתרחשת אחת לחצי מיליון לידות.

אמם של השניים, שילדה לא מזמן בת נוספת למשפחה, החליטה לחשוף את הסיפור המרגש בעקבות פרסום הסיפור יוצא הדופן על התינוקת לבנה שנולדה לזוג הורים שחורים. "ילדתי את בתי טיאנה לאחרונה, וזה מדהים שהרופאים יכולים לספר לי מהו מינו של העובר, אבל לא באיזה צבע עור הוא", סיפרה האם קרי ריצ'ארדס.

ריצ'ארדס הוסיפה כי היא חוששת לקראת שנת הלימודים הקרובה, בה השניים ילכו לראשונה לגן. "אנחנו לא התעסקנו מעולם בשוני של גוון העור", הדגישה, "אני מקווה שיהיה בסדר - ילדים יכולים להיות רשעים לפעמים". למרות שהשניים תאומים, אמרה אמם כי השוני ביניהם לא יכול להיות גדול יותר. "זה מורגש בעיקר באופי שלהם", סיכמה.

רוצים לקבל עוד סיפורים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק