ביקש מבנות לשלוח קליפים בפייסבוק - וקיבל 2,500 פניות

כוחו של הפייסבוק: כשהזמר הבריטי המתחיל ג'ונתן הייזלדן פתח דף ברשת החברתית בו קרא לבנות להעלות קליפים שלהן רוקדות, כדי שיבחר מתוכן רקדניות, הוא לא ציפה להיענות כה גבוהה. אבל תוך ימים הדף צבר אלפי סרטוני וידאו ותמונות, וג'ונתן זכה גם לפנייה מבמאי קליפים נחשב. צפו בסרטון המתגבש לשיר החדש

כשג'ונתן הייזלדן בן ה-28 הקים קבוצה בפייסבוק במטרה לאתר יפהפיות שיופיעו בקליפ החדש שלו לשיר "מיס פריטי", הוא חשב שיקבל אולי כמה פניות בודדות מנערות בריטיות שאפתניות.

אבל הייזלדן כנראה לא קרא את המאמרים האחרונים על כוחו הבלתי מעורער של הפייסבוק, והופצץ באלפי פניות, כ-2,500 נכון להיום, מכל רחבי העולם. בנות מאמריקה, ספרד רוסיה וגם אוסטרליה פרסמו סרטונים של עצמן רוקדות לצלילי הפופ של הייזלדן.

קיבל גם בנות וגם במאי קליפים

אחרות הסתפקו בהעלאת תמונות זוהרות לדף הקבוצה, חלקן - בתחתונים בלבד.  "אני לא מאמין להיענות", אמר לצהובון הבריטי "הסאן" ג'ונתן, זמר שאפתן שהגיע בכלל מתחום המכירות ומתגורר בווימבלדון. "חשבתי שנקבל אולי שש פניות, זה די מדהים".

הייזלדן לא קיבל רק אלפי פניות בעקבות הפרסום, אלא גם "אומץ" על ידי במאי קליפים נחשב שראה את הפופולריות של קבוצת הפייסבוק שלו. כעת עסוק הזמר בבחירת 100 הבנות המועדפות עליו בשביל הצילומים.

20 הבנות הראשונות עם הפוטנציאל הגבוה ביותר הצטלמו היום. אחת מהן הוטסה ללונדון ממאלטה, ונוספת הגיע מספרד. הסינגל "מיס פריטי" (גברת יפה, בתרגום חופשי), ישוחרר ברחבי האינטרנט בחודש הבא.

רוצים לקבל סיפורים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק